article
1.6176631
EINDHOVEN - In de poulefase van de districtsbeker komt het tot de nodige derby's. Zo treffen de Rooise clubs Boskant, Ollandia en Nijnsel elkaar en in poule 39 zijn de buurtgenoten SV Budel, FC Cranendonck en Rood-Wit'67 bij elkaar ondergebracht.
Poulefase districtsbeker regio Eindhoven
EINDHOVEN - In de poulefase van de districtsbeker komt het tot de nodige derby's. Zo treffen de Rooise clubs Boskant, Ollandia en Nijnsel elkaar en in poule 39 zijn de buurtgenoten SV Budel, FC Cranendonck en Rood-Wit'67 bij elkaar ondergebracht.
http://www.ed.nl/sport/amateurvoetbal/poulefase-districtsbeker-regio-eindhoven-1.6176631
2016-07-08T07:27:00+0000
http://www.ed.nl/polopoly_fs/1.5993912.1474811610!image/image-5993912.JPG
Eindhoven,Voetbal-amateur
Amateurvoetbal
Home / Sport / Amateurvoetbal / Poulefase districtsbeker regio Eindhoven

Poulefase districtsbeker regio Eindhoven

Foto's
1
Reacties
Reageer
    EINDHOVEN - In de poulefase van de districtsbeker komt het tot de nodige derby's. Zo treffen de Rooise clubs Boskant, Ollandia en Nijnsel elkaar en in poule 39 zijn de buurtgenoten SV Budel, FC Cranendonck en Rood-Wit'67 bij elkaar ondergebracht.

    In poule 69 nemen Bladella, Dosko'32 en Hapert het tegen elkaar op en in poule 22 stuit Bergeijk op De Weebosch. De drie speelronden van de poulefase worden afgewerkt op 20/21 augustus, 23/25 augustus en 27/28 augustus.

    Zuid I en Zuid II 1e en 2e klasse

    Poule 59: Beerse Boys, Erp, RKVVO, VOAB
    Poule 61: Caesar, De Valk, Marvilde, Rood-Wit V
    Poule 62: Geldrop, Oirschot Vooruit, Rhode, RPC
    Poule 65: Bekkerveld, Best Vooruit, Sporting Heerlen, Wilhelmina’08
    Poule 66: Brabantia, FC Hoensbroek, Heeze, Minor
    Poule 69: Nemelaer, Nieuw Woensel, NWC, Someren
    Poule 70: BSV Limburgia, EFC, Eijsden, Meerssen

    Zuid I 3e t/m 5e klasse

    Poule 16: BES, Braakhuizen, Riethoven, Spoordonkse Boys
    Poule 22: Bergeijk, De Weebosch, DOSL. Nuenen 2
    Poule 33: DBS, FC Eindhoven AV, ODC, Waalre
    Poule 44: Acht, SVG, Were Di, Willem II
    Poule 45: DEES, Jong Brabant, Wodan, Woenselse Boys
    Poule 49: SV Valkenswaard, Terlo, Zigo, ZSC
    Poule 50: GSBW, Hilvaria, HMVV, SVSOS
    Poule 51: Pusphaira, SCI, Sint-Michielsgestel, Zwaluw VFC
    Poule 54: Casteren, Netersel, Reusel Sport, Tuldania
    Poule 56: Audacia, Hulsel, Nevelo, NOAD
    Poule 63: Essche Boys, PSV, Steensel, Tivoli
    Poule 69: Bladella, Dosko’32, EDN’56, Hapert
    Poule 72: Berkdijk, Broekhoven, SVSSS, Vessem
    Poule 73: De Raven, Dommelen, Sterksel, UNA 2
    Poule 78: Knegselse Boys, RKDSV, SBC, Unitas’59
    Poule 80: DVS, EMK, Nederwetten, Tongelre
    Poule 82: De Bocht’80, Hoogeloon, RKGSV, Wilhelmina Boys

    Zuid II 3e t/m 5e klasse:

    Poule 14: Avanti’31, Boskant, Nijnsel, Ollandia
    Poule 39: FC Cranendonck, Merefeldia, Rood-Wit’67, SV Budel
    Poule 42: Altweerterheide, FC Oda, Laar, Maarheeze