In de tweede helft kwam de wedstrijd wat meer tot leven. In de 60e minuut zette De Valk-linksback Mark Claassen goed door. Hij bezorgde de bal bij Ruud van den Dungen en die bracht Ad Snoeijen in de stelling. De spits haalde twintig meter van het doel vernietigend uit en doelman Davey Voogt had het nakijken, 1-0. In de 87e minuut scoorde de ingevallen Jordd van Meurs op aangeven van Ruud van den Dungen de 2-0. Twee minuten later viel de 2-1 door toedoen van Mark Werts. In de slotseconden kopte Nuenen-verdediger Richard van Malten uit een hoekschop nog rakelings naast.
De Valk: Pinckers; Gulpers, Dekkers, Deege, Claassen; Schaeken (77. Hoft), Van den Dungen, Konings; De Haan, Snoeijen, Egmond (80. Van Meurs).
Nuenen: Voogt; Aafouallah, Van Malten, R. Jansen, Bots (77. Van Maasakkers); C. Jansen, Werts, Jacobs; Wijnen, N. Jansen (46. Heus), Philippart (83. Coolen).
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.




















