Vroomans interim-trainer Deurne

  zondag 22 januari 2012 | 18:30 | Laatst bijgewerkt op: zondag 22 januari 2012 | 18:33

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
EINDHOVEN - Roland Vroomans is tot 1 april interim-trainer van hoofdklasser Deurne.
De Eindhovenaar wil de club zo uit de brand helpen, na het overlijden van Mark van Sonsbeek. Vanaf deze week zal hij voor de groep staan. Vroomans voetbalde nog met Van Sonsbeek bij Schijndel en hij kende hem van zijn periode bij FC Eindhoven. De oud-profvoetballer was tot het einde van het afgelopen jaar werkzaam als hoofd-opleidingen op een voetbalschool in Rusland, samen met Louis Coolen. De verbintenis bij Deurne duurt tot 1 april omdat Vroomans vanaf die datum aan de slag gaat als technisch manager bij eredivisionist De Graafschap.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@freek,we hebben al een DB in de klasse........eentje is genoeg.
ennuh heet je toevallig geen Freek maar Tonnie?
frans - 24-01-2012 | 08:58
@freek
Doe ff normaal iemand met een DB verleden.....mooi niet ........heeft niet eens papieren....
mooi wegblijven.........
B - 24-01-2012 | 09:07
Tonnie van de Wetering is nog vrij als trainer.
Deze kampioenen maker is misschien wel de geschikte man voor Deurne.
Een echte winnaar en kan een team bij elkaar houden.
Zo ging hij te werk als trainer van rood/wit'62 en met succes.
En die man heeft wat prijzen gewonnen als speler en als trainer.
Overal graag gezien en veel kennis van het spelletje voetbal
freek - 23-01-2012 | 23:02
Mooi dat Roland dit wil doen voor SV Deurne,Jammer dat hij het seizoen dan niet afmaakt bij Deurne.Moet men voor die laatste 2 maanden alsnog een vervanger zoeken.
Als we er maar in blijven,zal wel lukken met onze nieuwe Spits JVDK
deurnefan - 23-01-2012 | 10:36

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.