Dijkse Boys - Groene Ster 2-3

  zondag 30 oktober 2011 | 18:05 | Laatst bijgewerkt op: zondag 30 oktober 2011 | 19:16

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

HELMOND - Hoofdklasser Dijkse Boys leed op eigen veld een pijnlijke nederlaag tegen Groene Ster. Al na vier minuten zorgde een fout van doelman Toon van Veen voor de 0-1.

Van Veen wachtte te lang met het weg schieten van de bal en schoot uiteindelijk tegen Maikel van Kesteren. De bal caramboleerde in het doel. Dijkse Boys kon het goede ritme niet vinden en na 35 minuten werd het 0-2 door Kevin Vijgen. In de tweede helft werd Dijkse Boys wat feller. Dit resulteerde in de 1-2 van Dennis Bouma.

De ploeg van trainer Jan Kilkens ging nog aanvallender spelen wat leidde tot een tweetal kansen. Mazin Karagoli werd gehaakt in het strafschopgebied, maar de scheidsrechter liet doorspelen. Robin Kemper kopte eenmaal de bal op de paal. In de blessuretijd counterde Groene Ster naar de 1-3, waarna Leroy Hertogs nog de 2-3 maakte.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.