De blauwwitten traden aan zonder Jelle de Bock (bovenbeen), Youness Mokhtar (Jong Marokko) en Serhat Koç (geschorst). In de voorhoede begon Jelle van Kruijssen daardoor in de basis. Achterin was Ruud van der Rijt voldoende hersteld van zijn voetblessure om samen met Ivo Rossen het centrale verdedigingsduo te vormen. Bijzonder was dat Frank van Kouwen ruim elf maanden na de diagnose darmkanker weer bij de wedstrijdselectie zat.
Veel viel er in het eerste half uur niet te genieten aan de Krommedijk. De Eindhovenaren hadden een veldoverwicht, maar werden niet gevaarlijk. Dat werd de thuisploeg na een half uur wel. Bij de eerste de beste kans brak Santy Hulst de ban. Een schotje van Vansimpsen was het enige wat FC Eindhoven daar tegenover kon stellen.
Na de pauze kwamen de blauwwitten sterk uit de startblokken. Van Kruijssen tekende vanaf de zestien voor de gelijkmaker. Van Kruijssen (2x) en Waalkens konden het duel beslissen. Een onnodige tweede gele kaar voor Vanbelle gaf de wedstrijd daarna een andere wending. De thuisploeg buitte de overtalsituatie direct uit via Nick Koster: 2-1
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.




Sorteer reacties

















