Het moment van de wedstrijd: Sequeira (achtergrond) krijgt na vijf minuten rood. De Groot van Willem II kijkt beduusd toe hoe Van Boekel de elleboogstoot beoordeelt. foto René Manders
HELMOND - Helmond Sport speelt vrijdag de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard met de van een schorsing teruggekeerde Juanito Sequeira. De Rotterdammer was er vijf wedstrijden gedwongen niet bij, maar neemt nu direct weer zijn plaats in op het middenveld. Youssef Koubali wordt het slachtoffer van de terugkeer van Sequeira.
Emrullah Güvenc maakt overigens voor het eerst deel uit van de wedstrijdselectie. De overschrijvingspapieren van de Turkse aanvallende middenvelder zijn door zijn vorige werkgever Kartalspor in orde gebracht, waardoor Güvenc speelgerechtigd is. "Hij heeft zijn laatste wedstrijd gespeeld in september en zal dus nog tijd nodig hebben om de aansluiting te vinden. Maar hij gaat mee naar Fortuna", aldus De Koning, die waarschijnlijk opnieuw met Jeffrey Altheer zal beginnen in de basisopstelling.
Het zal De Koning deugd doen dat hij in ieder geval weer keuzes heeft. "En ook met Pepijn Veerman en Philipp Haastrup gaat het goed. Ik verwacht dat ze er binnenkort weer bij zijn", aldus De Koning.
Vermoedelijke opstelling:
Sengier; Joppen, Grabovac, Van der Linden, Verberne; Sequeira, Altheer, Guijo-Velasco; Kazlauskas, Quekel, Justiana.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.



Sorteer reacties


















