Stachnik beslist duel in bittere kou

Auteur: door Rik Elfrink e-mail: r.elfrink@ed.nl |   vrijdag 10 februari 2012 | 15:10 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 10 februari 2012 | 16:50

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Sebastian Stachnik. foto René Manders

Sebastian Stachnik. foto René Manders

EINDHOVEN - Op een ijskoud kunstgrasveld heeft Jong PSV vrijdag het onderspit moeten delven tegen een combinatie-elftal van Helmond Sport.

Dankzij een goal van Stachnik gingen de Helmonders met een 0-1 zege huiswaarts. Het vriendschappelijke duel bood de spelers na alle afgelastingen van de afgelopen weken de kans weer wedstrijdminuten te maken. "Dat was het hoofddoel", aldus trainer Hans de Koning van Helmond Sport. "En dan is het mooi dat je goede tegenstand krijgt."
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ik ook: dat Helmond Sport heel sterk is.
Dirk - 10-02-2012 | 22:15
Helmond Sport wint van PSV Beloften. Als dat beloften zijn dan weet ik het wel.
JAN - 10-02-2012 | 19:32

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Weblog

Helmond Sport