Voskamp schiet Helmond Sport naar zege in Oss

Auteur: door Hans van de Ven |   maandag 22 februari 2010 | 22:02 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 23 februari 2010 | 08:24

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Johan Voskamp wordt na zijn tweede doelpunt gefeliciteerd door Rick Verbeek . foto Dennis Spaan/ProShots

Johan Voskamp wordt na zijn tweede doelpunt gefeliciteerd door Rick Verbeek . foto Dennis Spaan/ProShots

OSS - Met zijn vijftiende en zestiende competitiedoelpunt schoot Johan Voskamp maandagavond Helmond Sport naar een overwinning bij FC Oss: 0-2. Het is de derde zege op rij voor de ploeg van Jurgen Streppel, die daardoor nog alle kans heeft op deelname aan de play-offs.


Het was erg nat in het Osse Kuipje. De regen kwam met bakken naar beneden. Dat kwam het spel niet ten goede. Helmond Sport probeerde nog te combineren, bij Oss werd vooral de lange bal gespeeld.

In de 62e minuut kwam Helmond Sport op voorsprong. Ilja van Leerdam stuurde Vincent Weijl weg. Die omspeelde de keeper, kwam te ver van het doel uit maar wist via een Oss' been de bal toch bij Voskamp te krijgen: 0-1.


Vervolgens verzuimde Helmond Sport de wedstrijd op slot te gooien. Richmond Bossman van Oss besloot daarop letterlijk een handje te helpen. De grensrechter zag de handsbal, Voskamp knalde vanaf elf meter raak: 0-2.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Juist!
Arjen - 23-02-2010 | 00:23
Zo'n reactie, Arjen?
Dirk Smeets - 22-02-2010 | 22:57

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Weblog

Helmond Sport