Vrouwen. Eerste klasse. Helmond - Uden: 3-1. Een beter spelend Helmond had moeite met het spel van Uden. Aukje Brekelmans, Liselotte Wagenaar en Vivienne Raymakers zorgden voor de goals.
Derde klasse. Geldrop - Mierlo: 1-0. In de altijd spannende derby was Mierlo de strijdlustigste. Geldrop scoorde uit een counter.
Civicum - Gemert: 4-3. Lang hielden de teams elkaar in evenwicht, maar in de tweede helft toonde het team uit Cuijk meer daadkracht. Inge van Duinhoven en Vivienne Barten scoorden voor Gemert.
Mannen. 1ste klasse. Helmond - Upward: 6-0. Helmond haalde weer eens ouderwets uit en had de klus eigenlijk al na een kwartier geklaard. Helmond bleef geconcentreerd spelen en bouwde de voorsprong verder uit. Laurens Helmes scoorde drie keer. De andere goals kwamen van Daan Dams, Jeroen Ehrismann en Michiel Bouwman.
Heeze - HCAS: 2-3. HCAS was op dreef en kwam via Tommy van Osch en Wouter Spruijtenburg terecht op voorsprong. Maar de mannen uit Asten-Someren waren niet gelukkig in de afwerking, waardoor Heeze langszij kon komen. Vlak voor het slot maakte Wouter Spruijtenburg de winnende goal.
Weert - Gemert: 2-5. Gemert was te sterk voor Weert dat nauwelijks aan hockeyen toekwam. Al na één minuut kwam Gemert op voorsprong door een goal van Teun Brands. Jos Toonen, Bart van Summeren, Koen Gieling en Dries van den Elzen volgden z'n voorbeeld. Pas daarna mochten de mannen van Weert wat terugdoen, maar veel had het niet om het lijf.
Derde klasse. Deurne - Horst: 1-0. Het team van Horst staat bekend om z'n catenacciospel. Ook Deurne kon er moeilijk mee uit de voeten. Maar met gecontroleerd spel hield Deurne zicht op de overwinning. Chiel van Splunder wist in de laatste minuut de zege voor Deurne veilig te stellen.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.























