Marathonbijlage zaterdag bij het ED

  vrijdag 07 oktober 2011 | 14:14 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 07 oktober 2011 | 14:14

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

EINDHOVEN - Het ED brengt zaterdag een speciale bijlage over de Marathon Eindhoven. De 28ste editie van de marathon vindt zondag plaats.

Welke verhalen leest u zaterdag onder meer in de bijlage?

>> Waalrese Kim Dillen heeft zichzelf verrast

>> Karanu traint medewerkers Ergon

>> Hilda Kibet wil snelheid voelen

>> Marathon houdt gemoederen bezig op social media


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Dat mensen genoegen scheppen in het kijken naar een hardloopwedstrijd zij ze van harte gegund. Dat de gemeente daar gelegenheid voor geeft en er zelfs medewerking aan verleent is ook alleszins acceptabel - de gemeente is er tenslotte voor en namens iedere inwoner, liefhebber van hardloopwedstrijden of niet.
Wanneer terwille van zo'n wedstrijd echter de belangen van vele burgers zonder meer opgeofferd worden, gaat men te ver - ook al denkt men nog zoveel 'prestige' te behalen met zo'n evenement binnen de gemeentegrenzen. Belemmeren van de toegang tot ziekenhuizen, kerken, het NS-station, of waar men ook maar heen moet of wil op zondag, is onaanvaardbaar, net als het domweg platleggen van het openbaar vervoer in delen van de stad. Waar het lolletje van de één inbreuk maakt op het leven van de ander is er in de beschaafde wereld een grens. Dat geldt voor bonke-bonk 'muziek' met absurde geluidsvolumes, voor hardloopwedstrijden, voor 'foeballuh' en het bijbehorende supportersgeweld en voor wat dan ook. Die grens, de grens van de beschaving, wordt hier overschreden.
Als er anders geen mogelijkheid is, laat men de hardlopers maar rondjes lopen in het toch al ten koste van veel gemeenschapsgeld neergezette en in stand gehouden PSV-stadium (wel de busbaan vrijhouden voor onbelemmerd gebruik!).
Is er trouwens ergens een plek waar men de extra kosten kan declareren die men moet maken om zijn bestemming te bereiken ondanks het uitgevallen OV? Die kosten behoren gewoon tot de kosten van het evenement en dient de organisatie van dat evenement op zich te nemen, en niet af te wentelen op de burger die dit toevallig treft.

M. Tjoelker
M. Tjoelker - 09-10-2011 | 00:48
catharinaziekenhuis slechter bereikbaar??? wat een organisatie!!!!
Houdt er toch maar rekening mee dat als ik naar spoedeisende hulp moet ik via de kortste weg ga en dan stoppen de wedstrijdlopers maar!!! Een mensenleven lijkt mij meer waard als
marathonlopers!!!
joop - 07-10-2011 | 18:17

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

De parcourswijziging bij de Eindhovense marathon is een gouden greep

Geef uw uitgebreide mening