Wijnaldum: PSV presteert zoals ik verwachtte

  zaterdag 28 januari 2012 | 00:06 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 28 januari 2012 | 08:40

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Georginio Wijnaldum. foto ANP/Pro Shots

Georginio Wijnaldum. foto ANP/Pro Shots

EINDHOVEN - Georginio Wijnaldum was na afloop van de gewonnen thuiswedstrijd tegen Vitesse content met het gegeven dat PSV koploper is. "Voor de competitie werden wij niet als uitgesproken favoriet gezien, eerder als de nummer drie.
Ik kwam hier naar toe met het idee dat we zeker mee gingen doen om de titel en dat is nu uitgekomen." Wijnaldum blijft kritisch op zijn eigen ontwikkeling. "Ik wil elke wedstrijden kansen creëren en in scoringspositie komen. Dat is me vandaag niet echt gelukt, al ging het beter dan tegen FC Utrecht vorige week." Wijnaldum kende vorig seizoen een sterke fase. Na een matig duel thuis tegen Heracles was hij een aantal keren uitblinker. "Ik wil die lijn doortrekken, natuurlijk. Ik werk heel hard, weet niet hoeveel kilometer ik vandaag gelopen heb. Verder moet je soms ook een beetje geluk hebben en dat had ik vandaag niet echt."
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ach daar is onze @Fred weer met zijn nietszeggende opmerkingen. PSV was niet in goeden doen, maar , vooral gezien de instelling van Vitesse de eerste helft, de terechte winnaar.
Limburgse PSV fan - 29-01-2012 | 16:37
Wat waren Marcelo en Manolev goed tegen Vitesse en tonen direct het ongelijk aan van de prusters van VI, zeiksnor en psycho's. Manolev was de man van de wedstrijd. Onbegrijpelijk van Fred Rutten dat hij Labyad liet staan, want wat speelde die slecht. Overigens speelde Vitesse vooral in de 2e helft heel behoorlijk, laten we hopen dat ze dat ook nog gaan doen tegen onze 3 concurrenten, ze ontvangen ze alledrie nog in Arnhem. Daar moet Vitesse mooi de punten pakken. En PSV moet vanaf nu de stijgende lijn pakken, in de maanden februari en maart moet de basis worden gelegd voor ons nieuwe Kampioenschap.
Crusader - 28-01-2012 | 11:05
Jij had geen geluk, jouw ploeg wel...
Fred - 28-01-2012 | 10:12

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Weblog

Vak N

Twitter