'Zaakwaarnemer dreigde met werkweigering'

Auteur: door Frans van den Nieuwenhof |   vrijdag 25 april 2008 | 02:48 | Laatst bijgewerkt op: zondag 27 april 2008 | 12:56

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
EINDHOVEN - Zaakwaarnemer Lemic heeft gedreigd dat Gomes vier wedstrijden in de slotfase van het seizoen niet zou spelen als Aissati zou worden teruggezet naar het tweede elftal.
Een anonieme bron binnen de leiding van PSV heeft dat tegenover deze krant verklaard. Lemic zou aanvoerder Simons hebben gedwongen partij te kiezen voor Aissati in een conflict tussen die speler en trainer Sef Vergoossen. De zaakwaarnemer van Aissati is Rodger Linse, die nauw samenwerkt met Lemic. Het incident speelde zich af na de thuiswedstrijd tegen De Graafschap (4-1). Aissati moest tijdens dat duel in de slotminuten invallen voor Ibrahim Afellay. Aissati heeft dat volgens Gomes geweigerd, zo zegt hij deze week in Voetbal International. Die weigering was reden voor Vergoossen om de middenvelder terug te zetten naar het tweede elftal.

Het conflict werd op aandrang van de spelersraad gesust. Gomes verklaart in VI dat hij daarop had aangedrongen. "De trainer vond dat Aissati te weinig respect had getoond naar de spelersgroep", zegt hij. "Maar de spelersgroep was helemaal niks gevraagd. Ik vond dat onterecht en ben met dit verhaal naar Reker en Valckx gegaan."

Volgens Gomes vond Reker het beter als een groepje spelers naar de trainer zou stappen. "Reker wilde er liever niets mee te maken hebben. De volgende dag riep ik Timmy Simons, Carlos Salcido, Ibrahim Afellay en Bas Roorda bij me. We hebben gesproken met de trainer, dat het niet kon op deze manier. In het belang van de titel moesten wij aan onszelf denken en niet aan een trainer die er maar korte tijd zit. Toen heeft de trainer Aissati teruggeroepen om weer te trainen bij het eerste elftal."

De club is van mening dat Lemic hierbij een rol heeft gespeeld. "Hij heeft Timmy ingeschakeld. Als Timmy niet wilde toestemmen in steun voor Aissati, zou Gomes volgens Lemic vier wedstrijden niet keepen", zo stelt een betrokkene.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Prima artikel! Echt iets van een PSV-watcher. Stan Valckx opereert al een tijdje mysterieus en onverklaarbaar. Hoe kan Makaay te duur zijn (eigen woorden Valckx) met zijn 2 miljoen en Lazovic van de stal van Lemic ( 9 miljoen!) niet.
Hoe kan Rodrigues te licht worden bevonden en Manco niet? Piet de Visser maakt het helemaal bont! Vertelt overal rond dat hij Ronaldo heeft gehaald, toen zat hij notabene bij Willem II op de schopstoel. En dan nog niet gesproken van al die pseudotalenten uit Zuid-Amerika die een voor een worden afgeserveerd zonder rendement!
Nee, weg met die stinkende hap. Jan en Huub ga door! Ga met echte PSV-ers, die hun clubhart niet in hun portemonnee hebben zitten , beginnen aan weer een mooi jaar.
mpijnenburg - 27-04-2008 | 12:56
Als supporter en seizoenskaarthouder steek ik ieder seizoen weer veel liefde, plezier en geld in PSV. Ik verwacht hiervoor een betrouwbare club en organisatie. Hierin past niet een spelersmakelaar die geld ontvangt voor het beinvloeden van clubleiding en spelers van PSV. Daarom hoop ik dat de clubleiding zonder dralen dit soort personen en een iedereen die er te dicht mee verweven is snel en overtuigend buiten de deur zet. Tevens verwacht ik dat de club de vaste supporters en andere belanghebbenden duidelijk op de hoogte brengt van de gang van zaken en de sutuatie bij de club. Mannen als Valkcx en Gomes, hoe goed hij ook als keeper is, zouden de club moeten verlaten als de club daar bij gebaat is.
Jan - 25-04-2008 | 21:00
Wij als supporters willen een zuivere club,het is maar goed eigenlijk dat gomes zijn mond opengedaan heeft ,nu kan de grote schoonmaak beginnen,Lemic,gomes valkcx,en iedereen die de macht wil grijpen en saboteren eruit.....
jan - 25-04-2008 | 20:04
Als dit verhaal waar is dan is het te gek voor woorden natuurlijk. Maar anonieme bronnen? In hoeverre moet je die serieus nemen. Als je A zegt moet je B zeggen. Anoniem staat in zo'n situatie gelijk aan klootzak. Wel de knuppel in het hoenderhok gooien maar met naam en toenaam ho maar . Laf en achterbaks heet dat. Geen enkele spelersmakelaar dient zich te bemoeien met zaken die binnen de club spelen. Ik vind wel dat Aissati gelijk had door te weigeren voor 1 minuut met een voorsprong van 4-1 nog in te vallen. Dat lijkt helemaal nergens op en als Sef eerlijk is weet hij dat zelf ook. Dit is een speler jennen en een professional doet dat niet. Evenmin als een makelaartje dat dreigt dat Gomes 4 wedstrijden niet speelt en andere spelers benaderd dat is not done. Dat zegt ook iets over Gomes en de invloed van zijn makelaar op Gomes en andere spelers. Een gouden tip beste spelers zoek een integere makelaar en zet dit stuk vuil neer waar het thuis hoort. Bij de kliko.
Rinus - 25-04-2008 | 11:36

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Weblog

Vak N

Twitter