PSV wil Van der Meyde

  woensdag 03 maart 2010 | 09:47 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 03 maart 2010 | 19:26

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Andy van der Meyde in actie voor Internazionale. ANP

Andy van der Meyde in actie voor Internazionale. ANP

EINDHOVEN - PSV hoopt op korte termijn Andy van der Meyde vast te leggen. De club is in onderhandeling met de voormalig international. Volgens PSV is de overgang nog niet helemaal rond.



Van der Meyde wordt de eventuele opvolger van Danko Lazovic. De verwachting is dat de Serviër op korte termijn voor een Russisch avontuur bij Zenit Sint Petersburg kiest. De transfermarkt in Rusland is nog open. Van der Meyde heeft momenteel geen club, waardoor hij ook buiten de transferperiode om een contract kan tekenen.


Van der Meyde kwam eerder uit voor Ajax, Internazionale en Everton. Ook voetbalde hij enige tijd bij FC Twente. Als Lazovic vertrekt, zit PSV wat krap in de aanvallers. Eerder raakte trainer Fred Rutten al Jonathan Reis (ontslag) en Stef Nijland (verhuur) kwijt. Van der Meyde kwam de laatste seizoenen bij Everton weinig aan spelen toe. Hij trainde de afgelopen weken mee met Jong Ajax.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ik heb totaal geen begrip voor Rutten, wat een waardeloze trainer. Voor het seizoen eerst de praatjes van eisen dat er geinvesteerd wordt, 2 goedkope verdedigers halen, een uitgerangeerde Verdediger en een blessuregevoelige middenvelder die elders weg moest.
Geen enkele aanvaller. In de loop van het seizoen 3 aanvallers weggedaan en niks terug.
8 wedstrijden voor het einde een vleugel weg en niks als vervanging. En gewoon niet die poot stijf houden. Rutten moest eens leren van Schaamhaar die andere Tukker. Marcellis van achteren geraakt en 2-1 voor NAC, niks willen zien. Toivonen onderuit gebeukt door keeper, niks willen zien. Schaamhaar houdt wel voet bij stuk en viert samen met Twente over een paar weken een feestje. Wedden dat Rutten s' avonds aansluit ? Seizoen 2009-2009 gaat in als het seizoen van het Twents verraad.
geen begrip - 06-03-2010 | 22:49
we gaan lekker door, wegsaneren, verkopen, niks terugkopen (van der meyde is niks) lekker die vicieuze cirkel doortrekken. 1-1 bij rust vanavond verliezen en het is over. Geen titel geen CL, geen aankopen niks. De feiten zijn bekend en Reker en Schuitema wisten het maar hebben de club bewust kapotgesaneerd op verzoek van Philips. Mijn verzoek aan Tiny steek die Reker figuurlijk in zijn rug en vind een andere hoofdsponsor en breek direct met de RVC en Philips, zij willen voor een stuiver op de eerste rij en investeren niks.
belofte - 06-03-2010 | 21:52
Laten we voor de afwisseling eens anders reageren. Goh wat leuk, een man met ervaring, nog wel niet helemaal fit en soms blessures, maar ook Kluivert maakte zeker 3 mooie goals en hij lag goed in de groep. Gewoon hartstikke goed zoals Reker dat weer creatief opgelost heeft. Ik heb nog een tip voor Reker, want ja hij kent natuurlijk niet iedereen. Bij Oirschot Vooruit 3 loopt een 35 jarige spits. Knalde er 2 seizoenen terug toch mooi 16 in. Ja tegen Bladella 5 klopt, maar dat zijn er nog steeds 11 tegen de rest. En die mensen die zeuren ?
Tja. waarom eigenlijk PSV staat nog zeker 1 punt voor en na de topper tegen NAC worden dat er 4 op Twente want Amrabat heeft er al 17 gemaakt en maakt er vanavond 4. En zijn voorzetten zijn gevreesd. Ons PSV kan alles. Goed man. Echt vet. Jantje is top, heeft altijd oplossingen. En nee Jantje helemaal niet erg dat die Russen in 18 termijnen betalen. Volgend jaar ben jij er toch niet meer. Philips is je echt wel dankbaar hoor. En die sukkels op de tribune. Een deel blijft toch wel komen, bij de Euroleague waren er toch zeker 12000. Ja ook een paar duizend van de sponsoren, maar schrijf dat maar niet op. Staat zo negatief. Forza PSV. Lekker biertjuhhhhh op de tribune... blowtje erbij... vet mannnnnn.
slijmbal - 06-03-2010 | 21:45
Ach ja, een column... Even door Google gehaald, die meneer... Woont in Sassenheim, was ooit wielrenner en heeft een staat van dienst bij Het Parool, studeerde ook in Amsterdam en werkt nu voor De Pers. Goh, waar zou hij op de tribune zitten?
Een supporter - 06-03-2010 | 16:27
http://www.nu.nl/column-vrijdag/2198846/tattoo-andy.html
bokito - 05-03-2010 | 09:59

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Weblog

Vak N

Twitter