Marcus Berg riskeert straf na klap tegen ADO

  maandag 30 augustus 2010 | 16:50 | Laatst bijgewerkt op: maandag 30 augustus 2010 | 19:22

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Marcus Berg in actie tijdens de wedstrijd tegen AZ. Foto ANP

Marcus Berg in actie tijdens de wedstrijd tegen AZ. Foto ANP

ZEIST - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft een vooronderzoek ingesteld tegen Marcus Berg (PSV). De aanvaller moet zich schriftelijk verantwoorden voor een achterwaartse klap richting Timothy Derijck in de uitwedstrijd tegen ADO Den Haag (2-2) van afgelopen zondag.

Berg, die momenteel met de nationale ploeg in Zweden verblijft, moet zijn verweerschrift donderdag bij de KNVB deponeren. De aanklager kan daarna een schikkingsvoorstel voor een straf doen of de zaak seponeren.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Hallo Bombeeck.........volgens mij is Enschede de voetbalhoofdstad van Nederland!! Het is de pijnlijke waarheid. En de kans dat het dit jaar weer verhuisd naar Branbant is niet zo groot gezien het spel van PSV onder de bezielende leiding van Fredje Rutten.
Jaap - 03-09-2010 | 16:31
Die hagenaar zal het wel verdiend hebben.
Te-jo - 31-08-2010 | 12:25
Dit is echt een kwestie van zoeken - er gebeuren heel veel dingen tijdens een wedstrijd.
J. Zomers - Uden - 31-08-2010 | 06:53
Even voor de anti 040; het was in eerste instantie natuurlijk wel een elleboog van Dereyk en als reactie maakt Berg zich breed waardoor hij Dereyk in zn keel raakt. Heel vervelend, maar voetbal is en blijft een contact sport en als je daar niet tegen kan moet je naar zaalvoetbal gaan kijken.

M.v.g. een bezorgde voetbal liefhebber
p.s. Het zal ook niet meevallen om te accepteren dat 040 al jaren
wordt gezien als DE voetbal hoofdstad van Nederland
Bombeeck - 30-08-2010 | 20:47
En de knvb blijft maar marchanderen, nu gaan ze Berg weer schorsen. PSV wordt een zuivere pingel onthouden, maar daar wordt komt men niet meer op terug en de dieprode overtreding van Schwalbuarez wordt ook weer eens niet vervolgd. Oh wat doet de knvb toch al jaren haar best om ajakkes kampioen te maken, maar het gaat weer niet lukken. Eindhoven Kampioenen.
200 % anti ajakkes - 30-08-2010 | 19:54

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Louis van Gaal is van harte welkom als trainer van PSV

Laat hier uw uitgebreide reactie achter

Weblog

Vak N

Twitter

Fotoalbum

Specials