DDW – Be Quick 5-12. Tot de rust kon de thuisploeg uit De Mierden in het spoor van Be Quick blijven. Daarna ging het helemaal mis voor DDW dat de korf in de tweede helft niet meer wist te vinden.
Hoofdklasse: Bladella – Concordia / Boskant 7-12. Bij rust stond de ploeg uit Boskant al met 3-9 voor. "Kitty Brouwers heeft ons met vijf goals op gang geholpen", loofde Concordia-coach Alf van den Enden zijn routinier. De tweede helft was van zowel Bladelse als Rooise zijde slecht. "We hadden door moeten drukken richting de twintig", vond Van den Enden die blij is dat zijn team met deze zege de derde plaats consolideert.
Klimroos – ONA 19-5. "Het was een eenzijdige wedstrijd tegen de hekkensluiter. De stand liet toe dat we zowel aanvallend als verdedigend wat dingen konden uitproberen die we anders wat minder goed durven", aldus Klimroos-speelster Jessie Vromans. Via een 9-1-ruststand liepen de vrouwen uit Hoogeloon uit naar een ruime zege: 19-5.
Horst - Stormvogels 13-8. "We hebben een pak slaag gehad", vond de Luyksgestelse coach Casper van Gijzel. Hij was teleurgesteld in het feit dat de gegeven opdrachten niet werden uitgevoerd. "Om een lang verhaal kort te maken: we hebben geen kans gehad. En dat had niets met tactiek of techniek te maken."
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.




















