Disnierats – Wilvo/TTV Bergeijk 4-6. In Hoorn bleef Marco Bottram ongeslagen. Hij won met Kees Sengers (twee zeges) het dubbelspel. "Ik ben tevreden, maar de overwinning had groter kunnen zijn. Ook Vincent del Priore heeft zijn winstkansen gehad", aldus Sengers. Tafeltennis Zwolle steekt er in poule A duidelijk bovenuit. Sengers: "Ons seizoen verloopt tot nu toe vrij redelijk. Het zal een plek in de middenmoot worden. Dat is op zich prima, want het kampioenschap was te hoog gegrepen."
Tweede divisie.
Unicum – Rabobank/Rijnsoever 9-1. Een duidelijke zege en dat terwijl Unicum in deze topper aantrad zonder de kopmannen Martijn van de Leur en Jonah Kahn. Het Geldropse team - met Tomi Santic, Peter van Iwaarden en Leon van Boven in de gelederen - straalde zaterdag veel vertrouwen uit. De wedstrijden werden overtuigend gewonnen en na anderhalf uur stond het al 5-0. Pas in de laatste partij redde kopman Roald van der Landen de Katwijkse eer door Van Boven te kloppen. "Dit is werkelijk fantastisch. Er was vooraf veel kritiek op de opstelling, maar deze kanjers hebben bewezen tot grote hoogte te kunnen stijgen", jubelde Unicum-voorzitter Doron Ketelaars. Met deze zege zet de ploeg uit Geldrop een grote stap richting het kampioenschap in poule D.
Scyedam 2 – Renata 7-3. Ook in poule B ontving de koploper thuis de nummer twee. De Eindhovenaren begonnen nog goed aan deze uitwedstrijd. Tim Tinus won met 3-1 van Britt Eerland, het grootste Nederlandse talent bij de vrouwen. Theo Boon voegde daar een overwinning op Remco van de Does aan toe. Daarna haperde het bij Renata. Boon kwam niet meer tot winst en ook Gerard van Dongen kon het niet bolwerken. Tinus verloor in een thriller van Jeroen Bastiaansen, maar liet nog wel Van de Does kansloos.
Vrouwen. Tweede divisie. Wilvo/TTV Bergeijk – Sar'72 1-9. De bezoekende ploeg uit Kloosterzande bleek veel te sterk. Het enige Bergeijkse punt werd binnengehaald door Laura Kolen. Zij versloeg Liselotte Fassaert met 19-17 in de beslissende vijfde game.
Wilvo / TTV Bergeijk staat halverwege de voorjaarscompetitie met twintig punten net boven de degradatiegrens. De voorsprong op directe concurrent Li Ning/Infinity-2 uit Heerlen bedraagt slechts één punt.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.





















