Viñales wint spektakelstuk Moto3
- Foto's
- 1
ASSEN (ANP) - De Spaanse motorcoureur Maverick Viñales heeft zaterdag bij de TT van Assen de race in de Moto3 gewonnen. De rijder van Honda was de beste in een spectaculaire race, waarin vijf coureurs tot aan de meet met elkaar om de zege streden. De Duitser Sandro Cortese (KTM) kwam als tweede over de finish voor de Brit Danny Kent (KTM). De fotofinish was nodig om de rangschikking te bepalen.
De Spanjaard Luis Salom (KTM), uit het raceteam van de Nederlander Roelof Waninge, lag voor de laatste chicane nog eerste, maar hij maakte een stuurfout en viel terug naar plek vier.
De Nederlanders Jasper Iwema en Bryan Schouten onttrokken zich aan het geweld vooraan en eindigden in de achterhoede als respectievelijk 24e en 25e.