Harry Potter-acteur dronken tijdens opnames

  vrijdag 03 februari 2012 | 20:12

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
LOS ANGELES (ANP) - De mysterieuze blik in de ogen van de jonge Harry Potter-acteur Daniel Radcliffe blijkt een onverwachte oorzaak te hebben. ,,Ik dronk veel sterke drank. Dat was dagelijks, dat wil zeggen elke nacht'', onthulde de acteur in het Britse tijdschrift Heat.

,,Ik ging dronken naar het werk, maar ik dronk nooit tijdens het werk. Ik kan veel scènes aanwijzen waar ik echt geestelijk afwezig was, met dode ogen'', zei de inmiddels 22-jarige acteur. Hij geeft toe dat het drinken een probleem was. Zijn onzekerheid is volgens hem de oorzaak van zijn drankzucht.

De acteur begon op zijn 11e Harry Potter te spelen in films. Onlangs kreeg hij lof voor zijn theaterrollen in New York en Londen.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Filmzoeker