A2 bij Leenderheide glad

  dinsdag 31 januari 2012 | 10:57 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 31 januari 2012 | 12:51

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

EINDHOVEN - Op de A2 van Maastricht naar Eindhoven staat een file tussen knooppunt Leenderheide en de Hogt.

De rechterrijstrook is dicht voor gladheidsbestrijding. De ANWB waarschuwt voor gladheid in het hele land. In Noord Brabant en Limburg is het ook door sneeuw nog plaatselijk glad.
© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Het strooien baat alleen maar als er ook voertuigen overheen rijden. Je kan de snelwegen dus vol gooien met strooizout, maar wanneer daar geen of te weinig voertuigen overheen rijden, zal het altijd nog glad blijven. Het zout moet zich kunnen mengen om te werken. Bij knooppunt De Hogt is zo'n rijstrook die bijna niet bereden wordt, vandaar het ingrijpen van waterstaat?
Brabo - 01-02-2012 | 16:01
Zomaar in de schoot geworpen kopij voor het E.D. de slecht tot niet gestrooide wegen , ook van waar ik hier elders las , waar een buschauffeur maar zich op de weg moet zien te houden. Noem in uw door mij voorgestelde artikel man en paard,-[gemeenten] , die er met de pet naar gooien om niet te strooien. Zij zijn verantwoordelijk voor de orde en veiligheid van hun burgers. Zou mij dientengevolge, gladheid iets overkomen met medische gevolgen , zijn ze bij mij het haasje. Ik klaag ze aan met een pittige , materiele en immateriele schadevergoeding!
Peterke - 31-01-2012 | 21:14
Schandalig!!!
Het sneeuwt en daarna is het droog en dan nog geen zuivere wegen.
Gemeentes en rijkswaterstaat moeten zich heel diep schaken!!

En onnodig binnenweggetjes gestooid gisteren?
Ik heb op de gebruikelijke strooiroutes niet eens een strooiwagen gezien.
Zelfs de N2 en A2 waren zeer slecht getrooid om half 10 gisterenavond.
En zo te lezen is dat nu nog geen steek veranderd.
vrouwke - 31-01-2012 | 14:24
1 dag winter het het zeurt alweer. gisteravond werden (onnodig) de binnenwegjes gestrooid. maar ze hebben zout over dit jaar. jammer van het verloren geld want nu schijnt de zon. Gewoon niet te hard rijden(en dat wordt wel gedaan) en als het kan thuiswerken.
mvz - 31-01-2012 | 12:49
En dan hebben we het nog niet gehad over de fietspaden tussen vliegveld Budel en Weert. Wat een drama, gemeentes mogen zich hiervoor schamen!
DD - 31-01-2012 | 11:10

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Verkeersinfo

Rijd jij om voor een goedkope tank brandstof?

Bekijk het overzicht van brandstofprijzen in de regio