Weg naar oplossing N69 langzaam gebaand

Auteur: door Olga van Lierop |   donderdag 12 augustus 2010 | 17:55 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 18 augustus 2010 | 16:12

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

VALKENSWAARD/ WAALRE - Met de acht mogelijke varianten voor de N69 die deze week bekend werden, wacht de ruim 25 betrokken partijen op weg naar een evenwichtige keuze een zware kluif.

Ondanks dat gaan die partijen, waaronder gemeenten en belangengroepen, de komende maanden vol vertrouwen tegemoet.

In december moeten ze, na veel overleg, kiezen voor een pakket met oplossingen om de drukke N69 te ontlasten en de verkeersgroei op te vangen. Dat betekent volgens een woordvoerder van de provincie niet dat ze één van de 8 varianten als geheel moeten kiezen. "Het kan heel goed een combinatie zijn van maatregelen uit de verschillende pakketten."


Geen van de betrokken partijen die door deze krant zijn benaderd durft zich nu al te wagen aan het uitspreken van een voorkeur. Volgens hen maken alle varianten nu nog evenveel kans. De partijen lijken er rotsvast in te geloven dat in december een maatregelenpakket is gesmeed waar zij zich allemaal in kunnen vinden.


© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@ Hans

Met mijn auto is niets mis hoor!
Ik kan me voorstellen dat je niet harder dan 40 km/h rijdt en ik moet toegeven dat je dan idd. niet zo heel veel merkt, en met een gepaste dynamiek om de kuilen, hobbels en gaten kunt rijden.Heeft het eigenlijk wel nut om de wegen in Belgie op te knappen? Laat dat 2 baans weggetje maar lekker 2 baans tot Bergeijk, is iedereen tevreden, en kunnen we lekker Belgje pesten. ( ja ik zie onze zuider buren liever gaan dan komen )
woef - 13-08-2010 | 15:25
@woef
Niet overdrijven over de staat van de A24 in België.
Kijk je auto maar eens goed na, ik heb nergens last van.
Het stuk autoweg tussen de grens en Overpelt ligt er overigens al sinds 1981.
Wat heeft het voor zin om deze weg op te knappen als hij uitmondt in een tweebaans weggetje?
Hans - 13-08-2010 | 13:31
@ Hans,

Een prachtige vierbaans weg? Voor de afslag grote heide zijn je schokbrekers bij wijze van spreken versleten!
Laat het stuk tussen Belgie en het 1e kruispunt Bergeijk lekker 2 baans. Vanaf daar kan er dan een mooie 4 baans weg die aansluit op de A67. Tegelijkertijd kan dan het 2 baans stukje weg verboden worden voor vrachtverkeer.
( hetzelfde geintje als de Belgen hebben uitgehaald in Arendonk!)
Belang? Absoluut, maar niet voor het 3e wereldland Belgie! We hebben er al genoeg (over)lastvan in Valkenswaard.
woef - 13-08-2010 | 12:27
Het is ronduit beschamend om bij de grens vanuit België een prachtige vierbaansweg te zien overgaan in een armzalig tweebaans weggetje.
We hebben de voortvarende Belgen nu lang genoeg laten zien hoe de verlammende Nederlandse bureaucratie in de praktijk werkt.
Het is goed dat er nu eindelijk een knoop wordt doorgehakt en er twee grote industriegebieden in België en Nederland goed met elkaar verbonden worden. Trekt dat geen werkgelegenheid aan en is dat geen wederzijds belang?
Hans - 13-08-2010 | 09:07
Met alle respect, maar dit duurt nu al zo lang.. eerst zien, dan..
knakker - 12-08-2010 | 23:18

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Verkeersinfo

Rijd jij om voor een goedkope tank brandstof?

Bekijk het overzicht van brandstofprijzen in de regio