Vliegverkeer Eindhoven komt op gang

  maandag 21 november 2011 | 14:31 | Laatst bijgewerkt op: maandag 21 november 2011 | 15:15

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Mist op de Nederlandse wegen. Foto: ANP

Mist op de Nederlandse wegen. Foto: ANP

Door de mist konden enkele vluchten niet vertrekken. Foto ED

Door de mist konden enkele vluchten niet vertrekken. Foto ED

Vanaf de spottersplek bij Eindhoven Airport zijn op een archieffoto de lichten van de landingsbaan nog net te zien. Foto ED

Vanaf de spottersplek bij Eindhoven Airport zijn op een archieffoto de lichten van de landingsbaan nog net te zien. Foto ED

1/3
start playing the slideshow

EINDHOVEN - Heel Nederland heeft maandagochtend last van de mist gehad. Ook in de regio Eindhoven en Helmond moest het verkeer rekening houden met drukte op de wegen. De mist zorgt ook voor vertragingen en annuleringen op Eindhoven Airport. Rond het middaguur begon de mist op te trekken.

Om 12.01 uur landde het eerste toestel, uit Milaan, en op 12.44 uur kon het weer opstijgen voor de terugreis.

Voor de rest van de middag worden weinig problemen verwacht, aldus een woordvoerder van Eindhoven Airport. In de avond en nacht kan er echter opnieuw mist ontstaan.

Volgens de ANWB en het Korps Landelijke Politie Diensten heeft het autoverkeer goed gereageerd op het verminderde zicht. Landelijk bleef het aantal aanrijdingen beperkt tot een stuk of vijf. Dat is uitzonderlijk laag, volgens het KLPD. In een 'normale' ochtendspits gebeuren gemiddeld tien tot twintig aanrijdingen.






© Eindhovens Dagblad 2012, op dit artikel rust copyright.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Waarom is het toegestaan TWEE mistachterlichten te hebben? Één is al irritant als het -zoals vandaag- niet nodig is, laat staan twee......
Het is net alsof je achter een hysterische auto aanrijdt.
Kaatje - 21-11-2011 | 13:25
Ik woon in Weert limburg,en we hadden geen last van mist.Het is nu stralens zon weer.En dat is al een tijdje zo de afgelopen week.In het midden westen en het noorden hebben deze streken veel last van de mist.Hoe dat komt,ja wij limburgers wonen in een gebied dat geen extreem weer bied.
sjakie - 21-11-2011 | 11:22
Vanmorgen zonder problemen op en neer naar Venlo geweest... Misschien kunnen ze maar weer eens het gebruik van het mistachterlicht uitleggen. Dit mag pas bij minder dan 50mtr zicht, en aangezien die groene bordjes langs de snelweg (hectometerpaaltjes genaamd) 100 meter (1hectometer) uit elkaar staan, lijkt het me duidelijk dat je je mistachterlicht niet aan zet als je 2 bordjes ver kan kijken!!! Heel irritant, al die felle lampen!
Willem - 21-11-2011 | 10:45

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Forumregels


De website van het ED is een platform voor discussie. Lezers wordt de gelegenheid geboden om in forums te reageren op geselecteerde artikelen, commentaren en columns. Scherpe en kritische reacties dragen bij aan het debat. Om de discussie in goede banen te leiden, gelden de volgende spelregels:


1. Elke reactie wordt vooraf door de redactie beoordeeld. De redactie heeft het recht om zonder verdere toelichting bijdragen te weigeren, te bewerken of in te korten.

2. Reacties moeten kort en bondig zijn (maximaal 250 woorden), leesbaar en begrijpelijk zijn en inhoudelijk betrekking hebben op het onderwerp van het betreffende artikel.

3. Voor de discussie gelden elementaire fatsoensnormen. Schuttingtaal en scheldwoorden zijn niet toegestaan.

4. Reacties die beledigend of discriminerend zijn, (oncontroleerbare) beschuldigingen, bedreigingen bevatten of oproepen tot haat of geweld worden niet geplaatst.

5. Reacties mogen geen privégegevens van derden bevatten.

6. Reacties die anoniem zijn of onder een valse naam worden ingestuurd, kunnen worden geweigerd.

7. Reacties mogen geen auteursrechten overtreden en geen commerciële boodschappen bevatten.

8. Het ED staat open voor kritiek – zowel positief als negatief – op de krant en op haar redacteuren. Correcties en aanvullingen op artikelen zijn welkom. Inhoudsloze kritiek wordt niet geplaatst.

9. Het IP-adres vanwaar wordt gereageerd wordt altijd vastgelegd.

10. Reacties, of citaten daaruit, mogen worden gebruikt op alle publicaties van het ED (websites, krant, sociale media, enz.).


De redactie is niet kinderachtig. Laat u dus niet ontmoedigen door de spelregels. Ze zijn uitsluitend bedoeld om een goede discussie te bevorderen. De redactie gaat zorgvuldig te werk. Mocht u desondanks reacties op de website ontdekken die in strijd zijn met de spelregels of anderszins niet door de beugel kunnen, laat ons dat dan weten via e-mail.

Verkeersinfo

Rijd jij om voor een goedkope tank brandstof?

Bekijk het overzicht van brandstofprijzen in de regio