Eindhovense spits Jelle van Kruijssen gaat zijn geluk bij Wezel Sport beproeven
TRANSFERAanvaller Jelle van Kruijsen (32) uit Eindhoven stapt komende zomer in België na een tweejarig verblijf bij SK Londerzeel over naar Wezel Sport. Hij tekende een tweejarig contract bij zijn nieuwe club.
Van Kruijssen, die al sinds 2013 in België voetbalt, wordt bij Wezel Sport teamgenoot van onder anderen Nuenenaar Mart van de Gevel, die vorig jaar van UNA kwam en inmiddels zijn verbintenis met de club een jaar verlengde. Van de Gevel is met achttien doelpunten topscorer bij Wezel Sport. Jelle van Kruijssen is met tien treffers de topschutter bij Londerzeel.
,,De ambities van Wezel Sport, de club wil de komende jaren meespelen voor promotie, de kortere reisafstand en het samen kunnen rijden met Mart, gaven voor mij de doorslag om voor Wezel Sport te kiezen”, geeft Van Kruijssen aan. ,,Voetballen bij Wezel Sport is voor mij bovendien gemakkelijker te combineren met mijn maatschappelijk carrière.”
Van Kruijssen voetbalde in de jeugd bij DVS in Aalst en brak daar in het seizoen 2005-2006 door in het eerste elftal. Vervolgens lijfde UNA hem in. De aanvaller begon bij de Veldhovense club in de A1, maar kwam in de loop van het seizoen in de hoofdmacht en kon in 2007 naar Willem II. Die club ruilde hij in 2010 in voor FC Eindhoven, waar Van Kruijssen 58 competitiewedstrijden in het betaalde voetbal speelde.
In de zomer van 2013 speelde Van Kruijssen in de Verenigde Staten bij Dutch Lions en begon daarna aan zijn Belgische avontuur. Via Zwarte Leeuw, Hoogstraten en Berchem Sport belandde hij in 2020 bij SK Londerzeel.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TRANSFERS
Mick Schoonheijm en Quinn van Groningen ruilen FC Eindhoven AV in voor Geldrop
De verdedigers Mick Schoonheijm (26) en Quinn van Groningen (20) verkassen na dit seizoen van FC Eindhoven AV naar mede-eersteklasser Geldrop. Schoonheijm is bezig aan zijn zesde seizoen bij FC Eindhoven, Van Groningen speelt daar sinds vorige zomer. -
DERDE DIVISIE
Gemert geldt met punt bij OSS’20 als de winnaar van het weekend
Gemert heeft de koppositie in de derde divisie verstevigd. Maar vraag niet hoe. Met hangen en wurgen pakte de ploeg van trainer Reinald Boeren zondagmiddag een punt bij subtopper OSS’20: 0-0. -
PREMIUM
Rookmelder is vanaf 1 juli verplicht op élke woonlaag: hier moet je op letten
Waar rook is, is behalve vuur hopelijk ook een brandmelder. Op elke verdieping van het huis, want dat moet vanaf 1 juli in álle Nederlandse woningen. -
DERDE KLASSE D ZUID I
RPC speelt gelijk, maar loopt toch uit in titelrace; DBS draait 3-0 achterstand om in 3-5 zege
RPC is een punt uitgelopen in de titelrace met Bladella, maar bij de thuisploeg was er weinig tevredenheid over de eigen wedstrijd tegen Wilhelmina Boys. In een spannend duel heeft DBS een 3-0 achterstand omgebogen in een 3-5 overwinning. -
PREMIUM
Goalgetter Mike Hovestadt houdt het voor gezien: ‘Op een gegeven moment zijn dingen naast voetbal te belangrijk en te mooi om te missen’
Nog één doelpunt is aanvaller Mike Hovestadt verwijderd van het aantal van 150 competitietreffers voor de amateurs van PSV. Samen met de spits zwaait na dit seizoen een hele generatie af bij de rood-witten.
-
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUMGeld & Geluk
Saskia kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.” -
DERDE DIVISIE
UNA heeft stijgende lijn weer te pakken
Voor de derde achtereenvolgende keer won UNA. Ditmaal was JOS Watergraafsmeer het slachtoffer. Na de 0-1 bij Dongen en de 1-0 thuis tegen OFC volgde nu een verdiende 1-3 overwinning op de ploeg uit de hoofdstad. Met nog vier duels te gaan is er opeens weer zicht op de tweede plaats. De achterstand op OFC is vier punten.