Joep Zweegers van Geldrop gooit na twee jaar blessureleed de handdoek in de ring
Middenvelder Joep Zweegers (27) heeft aangegeven dat hij na twee jaar blessureleed stopt bij de selectie van Geldrop. Hij trainde vanaf de start van de voorbereiding op dit seizoen weer mee, maar door terugkomende klachten lukte het hem niet om weer geheel fit te worden.
Delen per e-mail
Voor Zweegers begon de ellende al in in het seizoen 2016-2017. “Ik kreeg last van pijnscheuten in mijn enkel en zakte er doorheen bij het maken van een verkeerde beweging. Tot het einde van het seizoen kon ik het nog rekken, maar kwam daarna niet meer aan spelen toe. Lange tijd was onduidelijk wat er aan de hand was. In april 2018 is er bindweefsel uit de enkel gehaald. Ik ging weer trainen, maar kreeg weer dezelfde klachten.”
Vorig seizoen maakte Zweegers kort na de winterstop als invaller zijn opwachting bij een competitieduel van het tweede elftal. Het bleek een kortstondige rentree. Zweegers: “Ik werd uit de wedstrijd geschopt en kreeg in de weken daarna ook nog last van mijn hamstring. Daarom speelde ik de rest van het seizoen geen wedstrijden meer, maar trainde wel mee met de selectie.”
Vorige week raakte Zweegers opnieuw geblesseerd en hij heeft er geen vertrouwen meer in dat het nog goed komt. Hij gaat proberen om de komende maanden fit te worden en dan te kijken of een niveau lager in het vierde elftal van Geldrop minder fysieke problemen oplevert.
Zweegers begon zijn carrière bij Geldrop en voetbalde in de periode 2002-2009 in de jeugd van PSV. Na een tweejarig verblijf bij Helmond Sport stapte hij in 2011 over naar FC Eindhoven en speelde daar 22 competitieduels in het betaalde voetbal. In januari 2014 vertrok Zweegers naar het Belgische Esperanza Pelt en half jaar later keerde hij terug bij Geldrop.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TRAINERSCARROUSEL Ronald Tielemans gaat voor derde seizoen bij Heeze
Eersteklasser RKSV Heeze en Ronald Tielemans blijven ook volgend seizoen samenwerken. Dat wordt het derde seizoen van Tielemans als hoofdtrainer bij Heeze. -
Ton van Dijk verlengt en gaat voor vijfde seizoen bij RKMSV
RKMSV gaat langer door met trainer Ton van Dijk. Hij heeft zijn contract verlengd en gaat daarmee voor zijn vijfde seizoen bij de vierdeklasser uit Meijel. -
TRAINERSCARROUSEL Marty Heijmans voor derde keer trainer bij Olympia Boys
Marty Heijmans wordt de nieuwe hoofdtrainer van vijfdeklasser Olympia Boys. Het is de derde keer dat Heijmans als eindverantwoordelijke aan het roer komt te staan bij de ploeg uit Ommel. -
TERUG IN HET NIEUWS Voor even een voetbalprof bij RKSV Sterksel
STERKSEL - Leven als voetbalprof. Wie droomt er niet van? Voor de spelers van RKSV Sterksel kwam deze droom even uit na een sponsordeal met Zalando. -
TRAINERSCARROUSEL Geldrop kiest voor trainersduo Pierre van den Eeden en William van Moorsel
GELDROP - Eersteklasser Geldrop heeft met Pierre van den Eeden en William van Moorsel overeenstemming bereikt voor het komend seizoen.
-
Sportpark Brandevoort wil nog groener en betrokkener bij de wijk zijn in de toekomst
HELMOND - Het sportpark van Brandevoort vergroenen en verduurzamen staat hoog op de agenda, net als het nog meer benadrukken van de sociale functie in de wijk en het aanbieden van andere nieuwe sporten. Aan ambities geen gebrek bij het nieuwe bestuur. -
TRAINERSCARROUSEL Tim de Wert ruilt Nijnsel in voor Acht
Vierdeklasser Acht heeft voor de komende twee seizoenen Tim de Wert (28) als hoofdtrainer aangetrokken. De28-jarige Veldhovenaar heeft nu voor het derde seizoen Nijnsel onder zijn hoede, waarmee hij in zijn eerste jaar naar de derde klasse promoveerde. -
TRAINERSCARROUSEL Maarheeze stelt Erik Schaeken aan als nieuwe hoofdtrainer
Erik Schaeken (35) wordt volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van Maarheeze. Bij de vierdeklasser volgt hij Richard van de Kerkhof op, die de club komende zomer na drie jaar gaat verlaten om bij Vessem aan de slag te gaan.