Juichende supporters bij Terlo; eerste winst van 2018.
VIJFDE KLASSE CTerlo liet op het eind van de competitie de supporters nog een keer flink juichen. Het boekte de eerste winst van 2018. DOSKO'32 gaat in de derde periode aan kop met de maximale winst.
Delen per e-mail
Terlo – Knegselse Boys 2-1. De thuisploeg boekte de eerste overwinning van dit jaar. De winst was meer dan terecht. Koen Daris opende vroeg in de wedstrijd de score voor Terlo. Na de pauze kwam de gelijkmaker op het bord voor de beoekers. Remco van den Broek tekende voor de 1-1. Tien minuten voor tijd was de winst voor Terlo. Weer was Koen Daris trefzeker, 2-1.
DOSKO’32-Casteren 3-0. Na de pauze nam Ardjan Fleerakkers zijn ploeg bij de hand. Met een loepzuivere hattrick nam de aanvaller alle doelpunten voor zijn rekening. Het was de vijfde wedstrijd op rij waarin het geen tegendoelpunt tegen kreeg.In het hele seizoen staan het op dertien clean sheets.
DEES-DVS 2-3. DVS kwam binnen dertig minuten op 0-3 via twee doelpunten van Wester Wester en een van Roel Hundscheidt. Mitchell Smits maakte voor rust 1-3. Na rust probeerde DEES de aansluiting te zoeken, maar de 2-3 van Thomas Tholen kwam te laat om het DVS nog echt moeilijk te maken.
Hulsel – Netersel 1-1. Hulsel was de betere ploeg maar de bezoekers openden vlak na rust de score. Jaap Waalen schoot een strafschop onberispelijk binnen, 0-1. Halverwege de tweede helft maakte Tom Roest met een prachtige lob gelijk. Daarna kregen beide ploegen nog mogelijkheden, maar gescoord werd er niet meer.
SDO’39-Waalre 1-0. De kampioen liep tegen een nederlaag aan. Voor rust werd er niet gescoord. Na de pauze was een doelpunt van Frank Swanen genoeg voor de winst van de thuisploeg, 1-0.
Rood Wit’67 – Sterksel 1-1. De beste kansen waren voor de thuisploeg. Jordi van Leeuwen en Geert Compen vonden steeds Sterksel-doelman Harm Verstappen op hun weg.Toch kwam Rood-Wit’67 in de 39 e minuut op een 1-0 voorsprong. Geert Compen profiteerde handig van een verkeerde uittrap. Na de hervatting bleef Rood-Wit’67 opnieuw de beter voetballende ploeg. Sterksel deed sporadisch iets terug, Toch moest doelman Nick Roost in de 96e minuut zwichten voor een snoeiharde uithaal van Sterksel middenvelder Jordy Doezé, 1-1.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
TRAINERSCARROUSEL De Valk gaat volgend seizoen door met Marc Höcher
Trainer Marc Höcher en het bestuur van De Valk hebben besloten om de samenwerking volgend seizoen voort te zetten. De 36-jarige Höcher is bezig aan zijn eerste jaar bij de tweedeklasser uit Valkenswaard. -
TRAINERSCARROUSEL Knegselse Boys en Danny Blankers gaan met elkaar door
Danny Blankers is ook volgend seizoen hoofdtrainer bij Knegselse Boys. De 44-jarige Veldhovenaar, bezig aan zijn tweede seizoen bij de club, heeft zijn contract bij de vijfdeklasser met een jaar verlengd. -
TRANSFER Dennis van Gulik gaat na Belgisch avontuur kleuren van Brabantia verdedigen
Dennis van Gulik is zodra er weer gevoetbald kan worden speelgerechtigd bij eersteklasser Brabantia. De in Eindhoven geboren en in Helmond woonachtige 21-jarige verdediger maakte vorige zomer in België de overstap van Lindelhoeven naar Herkol Neerpelt, maar stopte daar in september na onenigheid met de trainer. -
TRAINERSCARROUSEL Voormalig Nuenen-trainer Miguel van den Dungen volgend seizoen aan de slag bij Best Vooruit
Miguel van den Dungen wordt komend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van Best Vooruit. De 57-jarige Bosschenaar volgt bij de eersteklasser Dennis Dekkers op, die bezig is aan zijn derde jaar bij de club. -
TRAINERSCARROUSEL Mark Lommen en Lierop verlengen samenwerking
Mark Lommen is ook in het seizoen 2021-2022 hoofdtrainer bij vierdeklasser Lierop. Het aflopende contract is met één seizoen verlengd.
-
TRAINERSCARROUSEL NWC gaat verder met Ruud Vermeer
Ook in het seizoen 2021-2022 staat Ruud Vermeer als hoofdtrainer voor de spelersgroep van tweedeklasser NWC uit Asten, het contract met de oefenmeester is met één seizoen verlengd. -
TRAINERSCARROUSEL Richard van de Kerkhof aan de slag bij Vessem
Komend seizoen wordt Richard van de Kerkhof (40) hoofdtrainer van Vessem. Hij is op dit moment voor het derde jaar trainer-coach van Maarheeze en volgt bij Vessem Waldo van de Besselaar op. -
TRAINERSCARROUSEL EFC strikt Edwin Slagboom als nieuwe trainer
Edwin Slagboom (48) is vanaf volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van EFC. Hij wordt bij de Eerselse eersteklasser de opvolger van Roland Schuermans, die na een driejarig verblijf bij EFC volgend seizoen bij Oirschot Vooruit aan de slag gaat.
0 reacties