Pierre van den Eeden zwaait na zeven jaar af bij Geldrop: ‘Het is een schitterende tijd geweest’
Pierre van den Eeden heeft bij het bestuur van eersteklasser Geldrop aangegeven dat dit zijn laatste jaar is als hoofdtrainer van de groen-witten. De 63-jarige coach is bezig aan zijn zevende seizoen bij de club.
,,Er twee redenen waarom ik stop bij Geldrop”, geeft Van den Eeden aan. ,,Ten eerste denk ik dat ik klaar ben bij deze mooie club. Ik werd gehaald om terug te keren naar de hoofdklasse en die opdracht leek ondanks twee mogelijkheden om te promoveren toch te hoog gegrepen. Daarom werd vier jaar geleden het roer volledig omgegooid, alle vergoedingen aan spelers werden gestopt en er werd ingezet op eigen jongens in de selectie met nog maximaal vier sterkhouders van buitenaf. Dit bleek voor de club een schot in de roos, op dit moment komt 90 procent van de selectiespelers uit eigen jeugd en draaien het eerste en tweede elftal moeiteloos mee in hun klassen.”
,,Geldrop is gaan draaien als een tierelier, eigen jongens, meer binding met de club, het vrouwenvoetbal en de nieuwe kantinebeheerders zorgen de laatste jaren voor een ongekende leuke en gezellige sfeer op donderdag en in het weekend”, vervolgt Van den Eeden. ,,Ik heb daar mijn steentje aan bijgedragen en kan de selectie met een goed gevoel overdragen aan mijn opvolger. Er staat een prima groep, met veel jonge jongens waar Geldrop nog jaren plezier aan kan beleven en mogelijk toch nog ooit de stap naar de hoofdklasse kan maken.”
Geen ambiance
De Limburgse klasse waarin Geldrop uitkomt, vormt volgens Van den Eeden de tweede reden dat hij afscheid neemt van Geldrop. ,,Ik heb met Geldrop van de zeven seizoenen zes jaar in de Limburgse eerste klasse gespeeld en daar is weinig plezier aan te beleven. Ieder jaar dezelfde tegenstanders, clubs waar geen enkele ambiance is en een soort van voetbal spelen waar je als trainer niet echt enthousiast van wordt. Dat heb ik inmiddels wel gezien.”
,,De combinatie van deze twee heeft mij doen besluiten om Geldrop te gaan verlaten, het is een schitterende tijd geweest, met heel veel plezier, geweldige spelers en dierbare mensen waarmee ik hoop dit seizoen fijn en normaal af te sluiten.”
Van den Eeden was in het verleden ook hoofdtrainer bij Nuenen (1995-1997 en 2010-2013) en RPC (2013-2015).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
-
PREMIUMVIERDE KLASSE G (ZUID 2)
Dubbel gevoel bij Bruheze na mislopen titel: ‘We hebben nu al een geweldig seizoen’
De 2-1 overwinning van Bruheze op SV United was niet genoeg voor het kampioenschap. Na een vroege achterstand boog de thuisploeg de score om door goals van Jelmer van Herpen en Robin Kemper. Concurrent Handel wist echter te winnen en dus wacht voor Bruheze nacompetitie.Helmond -
Mark van Doorn en Wouter van Vark van Marvilde zoeken het dicht bij huis en sluiten aan bij SBC
SBC verwelkomt volgend seizoen middenvelder Mark van Doorn (30) en verdediger Wouter van Vark (30) in de selectie. Zij komen van eersteklasser Marvilde. Beide spelers groeiden op in Veldhoven, maar wonen inmiddels in Son en Breugel. ,,Dus voor ons is SBC lekker dichtbij”, geeft Van Doorn aan.Son en Breugel, Veldhoven -
Davey van Bokhoven ruilt FC Eindhoven AV na verhuizing in voor Avanti’31
Verdediger Davey van Bokhoven (27) gaat na twee jaar afscheid nemen van FC Eindhoven AV. Hij vervolgt zijn voetbalcarrière volgend seizoen bij Avanti’31. Die Schijndelse ploeg promoveert naar de tweede klasse, nadat zondag het kampioenschap in de derde klasse E werd behaald.Eindhoven -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
Programma amateurvoetbal: zondag vijf kampioenswedstrijden op de rol
Helmond, Eindhoven -
-
-
Bob Adriaans kiest na kort verblijf bij FC Eindhoven AV weer voor Belgisch avontuur bij Witgoor Sport
Middenvelder Bob Adriaans (22) van eersteklasser FC Eindhoven AV gaat volgend seizoen weer in België voetballen. De Luyksgestelnaar heeft zich verbonden aan Witgoor Sport, dat in de derde afdeling uitkomt. Eerder voetbalde hij in België bij Lommel en Esperanza Pelt.Luyksgestel, Eindhoven -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek.