Volledig scherm
© Stockfoto

Selecties amateurvoetbal 4e en 5e klasse

Wegens een fout zijn in de amateurvoetbalbijlage van vandaag niet alle selecties van de regio Eindhoven afgedrukt. Hieronder de selecties in de 4e en 5e klasse.

VIERDE KLASSE G

Acht

Trainer: Coen Vos.

Nieuw: Jeremy Bartels, Raul Tip Conde, Robbie van de Graaf, Tom Jongmans, Jasper van der Linden, Jordy van den Oetelaar, Luca van Selm en Rico de Veld (eigen gelederen), Rens Faes, Danny Renders en Lex Vincken (Wodan), Pieter van Kemenade (De Valk).

Weg: Wouter Elsendoorn (gestopt), Sid Pelle (lager team).

Selectie: Mark van der Heijden, Rico de Veld, Robin Bloks, Rens Faes, Bert Hendriks, Bart van den Hurk, Tom Jongmans, Pieter van Kemenade, Martijn de Kleijn, Rick Loomans, Danny Renders, Daniël Verkerk, Niek Broeders, Raul Tip Conde, Robertino Geerings, Melvin van der Groen, Jasper van der Linden, Nick van den Nieuwenhof, Jordy van den Oetelaar, Lex Vincken, Jeremy Bartels, Robbie van de Graaf, Sander van den Heuvel, Shentley Mathilda, Roy Roestenburg, Dirk van Rooij, Luca van Selm, Max Wijgergangs, Indy Wouterse.

Boskant

Trainer: Mayk van Driel.

Nieuw: Yannick Opheij en Daan Voets (eigen gelederen), Vincent Staals (Rhode).

Weg: Ron van Uden (gestopt).

Selectie: Geert Foolen, Tom van der Heijden, Vincent Staal, Geert van Gils, Jordy van der Heijden, Joris van der Heijden, Mike van der Heijden, Thijs Onland, Rick van der Zanden, Ruud van der Zanden, Tim van Breemen, Frank van der Heijden, Glenn van der Heijden, Mark van der Heijden, Rob van der Heijden, Maarten van der Linden, Rens van de Wijdeven, Luuk de Beer, Emiel van den Elsen, Roy van der Linden, Yannick Opheij, Brett Veldkamp, Daan Voets, Jim van der Zanden.

EMK

Trainer: Tom Vroomen.

Nieuw: Rick van den Bogaard (Marvilde), Willem Brouwer (Hapert), Sem van den Dungen, Daan de Jong en Lorenzo Sneijers (eigen gelederen), Mark Faassen (Terlo), Mark Hermens (Nuenen), Rob Verbruggen (DVS).

Weg: Tommie van Elst (gestopt), Giel van Korven (Nederwetten).

Selectie: Edwin Cuppen, Mark Faassen, Hein van den Bosch, Rick Frederiks, Bart Heezemans, Ruud van Helvert, Rick van der Hoeven, Ronnie Jansen, Daan de Jong, Dennis Degens, Tom Diender, Sem van den Dungen, Johan Janssen, Christian Messerschmidt, Robert van de Ven, Ruud Boerema, Rick van den Bogaard, Willem Brouwer, Geert-Jan Kemperman, Sjef Sanders, Rick Slaats, Lorenzo Sneijers, Rob Verbruggen.

SBC

Trainer: Frank Weijers.

Nieuw: Dennis den Hollander (Nieuw Woensel), Sander van Kersbergen (eigen gelederen).

Weg: Wouter Crijnen en Lars van Engelen (gestopt), John Egelmeers (Nijnsel), Joren Koëter en Rinse Wiekema (lager team), Reda Lechheb (Gestel), Peter Smulders (Brandevoort).

Selectie: Dennis den Hollander, Maik de Wit, Niek van Eerd, Roel van der Eerden, Marijn Koëter, Koen van de Pasch, Roel Verhagen, Marc van der Zanden, Harm van Beek, Stef van der Eerden, Joep van der Heijden, Fitim Maloku, Mark Vogels, Stephan Vroomen, Dirk van Eck, Joost van Heck, Jorg van der Heijde, Sander van Kersbergen, Cas Kuipers, Laszlo Vonk.

WODAN

Trainer: Abdul Nassoh.

Nieuw: Oussama Ait Lahcen, Arjan Antonis, Gregor Buenen, Roel van Deventer, Bart Franken, Tom van der Pol, Bart Reijnders en Edwin Sanders (eigen gelederen), Joey de Valk (Best Vooruit).

Weg: Romario Aveloo (Unitas'59), Marco Ayebi Duah (Gestel), Rheda Bekkali, Omar Duiker en Tarik Ouzalah (Nieuw Woensel), Davy Bastiaans, Benjamin Bus en Erik Wolfs (lager team), Jean-Marc Clare (De Valk), Sep Drabbels (FC Eindhoven), Hazar Guntekin (VVV Venlo), Danny Renders en Lex Vincken (Acht).

Selectie: Davey Voogt, Alex Meulenbroeks, Wilko Takens, Joey de Valk, Gregor Buenen, Mark Coolen, Bart Franken, Rick van Dongen, Tom van der Pol, Bart Reijnders, Sam Zoetmulder, Oussama Ait Lahcen, Jari Lodewijks, Niels Reijnders, Edwin Sanders, Arjan Antonis, Roel van Deventer, Kadir Kalender, Ngozi Okunde.

VIJFDE KLASSE C

De Bocht’80

Trainer: Ron de Kort.

Nieuw: Thijs van Dongen (DVG), Gabby Gijzen en Elo Turksma (Tongelre), Thanh Nguyen (RKGSV), Taner Ozkan (Braakhuizen).

Weg: Maikel van den Heuvel (LSV), Kevin van der Meijden (Wilhelmina Boys), Kemal Sukurica (gestopt).

Selectie: Edwin der Kinderen, Mark van Gardingen, Ahmet Gürel, Jorn Kattevilder, Thanh Nguyen, Faruk Pinarbasi, Harm van den Bosch, Patrick Broks, Murat Özcan, Taner Ozkan, Elo Turksma, Roel van de Ven, Thijs v. Dongen, Lars Fonken, Gabby Gijzen, Bart Hermsen.

VIJFDE KLASSE E

Casteren

Trainer: Toon Smulders.

Nieuw: Siem van Esch en Sep Mijs (eigen gelederen), Yimo Tiryaki (EFC).

Weg: Hidde Engwerda (gestopt), Daan Jacobs en Jeroen Swaans (lager team).

Selectie: Johan Boonen, Rick Couwenberg, Roy van der Meer, Niek Sterken, Dennis Swaans, Kees Teurlings, Fons van de Wijdeven, Siem van Esch, Diel Pasmans, Chris van Rijthoven, Richard Swaans, Yimo Tiryaki, Jacco van Doormalen, Paul Janssen, Sep Mijs, Luke van Rijthoven, Pim Smolders.

DEES

Trainer: Trevor Pattenden.

Nieuw: Tijn Loeffen (Rood-Wit V), Mitchell Toorop (geen club)

Weg: niemand.

Selectie: Lars van Kroonenburg, Tom van Mol, Wilco Couwenberg, Sander van Ham, Niels van Hest, Chris Quirijnen, Rob Stroosma, Thomas Tholen, Bart Dieker, Frank Huijbers, Tijn Loeffen, Ruud Moeskops, Joey Saasen, Tom Segers, Kris Veldman, Piet Bartels, Floris Franssen, Hein vd Sande, Mitchell Smits, Mitchell Toorop, Youp van de Ven.

Dosko'32

Trainer: Frank de Haan.

Nieuw: Sten Bierens (Hapert), Cas Voets en Rik Voets (Best Vooruit)

Weg: Luke Castelijns en Peter Kamps (lager team).

Selectie: Sten Bierens, Nick Tuerlings, Sem Beerens, Toon Bierings, Jesse Bruurs, Sjors van der Heijden, Luciën Klomp, Rik Voets, Jody van Woerkum, Luc Diderich, Stan Jacobs, Rik Paridaans, Cas Voets, Job Wijnen, Luc Wintermans, Jos Bierings, Pieter Castelijns, Ardjan Fleerakkers, Job Wintermans, Dennis van Woerkum.

DVS

Trainer: Patrick Oomen.

Nieuw: Jorn Doensen (eigen gelederen), Ard Gerrits (Toxandria), Yagizan Günüç (Gestel), Milan Spasojevic (PSV AV).

Weg: Toufik Belhaj (Real Lunet), Joery van Breemen en Rutger Roza (Valkenswaard), Emiel Gieles, Jochem Gieles en Willem Visser (gestopt), Hashim Haaji (Sterksel), Nassim Markgraaf (Sporting S), David da Silva (BES), Rob Verbruggen (EMK).

Selectie: Job Linsen, Robin Verhoeven, Mark Didden, Jorn Doensen, Ard Gerrits, Max Gubbens, Lars Heller, Geert Smits, Rik Wout, Roel de Greef, Yagizhan Günüç, Tim Kwinten, Bart van Linder, Milan Spasojevic, Roel Hundscheid, Stijn Otten, Stefan de Vries, Wester Wester.

Knegselse Boys

Trainer: Lowie van de Wal.

Nieuw: Cas Box, Remco van den Broek, Tim Geerts, Bart Groenen, Koen Heijmans, Marc Kuijken en Sven Mollen (eigen gelederen), Faisal Ramsaransing (DBS), Bas Sesink (RKVVO).

Weg: Rik van Dillen en Daan Willems (lager team), Koen van der Heijden (gestopt).

Selectie: Cas Box, Robin van Bree, Harold van Beers, Marc Kuijken, Luc Mollen, Sven Mollen, Faisal Ramsaransing, Koen Sanders, Bas Sesink, Paul Verstijnen, Tim Geerts, Stefan Huiskens, Cas Janssen, Bram van der Steen, Tom van der Steen, Hein Willems, Thijs Willems, Joost Box, Remco van den Broek, Jelle van Dillen, Bart Groenen, Koen Heijmans, Niels Kuijpers, Ard Michielse, Maarten Wijnands, Jarno Wilting.

Hulsel

Trainer: Joris Tuns.

Nieuw: niemand.

Weg: niemand.

Selectie: Eric Corsten, Twan Sparidaens, Twan Corsten, Ron van Gompel, Bas van Herk, Stijn Jansen, Daan Perry, Tom Schellekens, Mitchell Verburg, Joris van der Heijden, René van der Heijden, Ruud van der Heijden, Tom van der Heijden, René Roest, Stein van Rooij, Rob Jansen, Bas Liebregts, Ruud Maas, Tom Roest, Stef Roijmans.

Netersel

Trainer: Roy van Eekert.

Nieuw: Maurice Bressers, Sander van Hoof, Roel Michiels, Daan Seuntjens, Daan Suttorp en Luuk van de Ven (eigen gelederen), Rick Seuntiëns (Bladella)

Weg: Robbie van Beek (lager team).

Selectie: Bart Seuntiens, Luuk van de Ven, Sjoerd Wijnen, Maurice Bressers, Niels Daniëls, Ben van der Heijden, Jay van Hoof, Sander van Hoof, Niek Janssen, Jip Koning, Ralph van der Linden, Rick Seuntiëns, Jaap Waalen, Joost van den Bisen, Tom Lavrijssen, Mattis Legeland, Roel Michiels, Luuk van de Sande, Daan Seuntjens, Harm van der Heijden, Gijs van Hintum, Daan Michiels, Martijn Michiels, Alex Spooren, Rick Spooren, Daan Suttorp, Stefan van de Wijdeven.

Rood Wit’67

Trainer: Jos van de Moosdijk.

Nieuw: Jorg Bekelaar, Rowan Jongen en Jordy van Leeuwen (eigen gelederen), Luuk Nouwen (Maarheeze), Dayne Rodriguez (Budel).

Weg: Mike Baats (Budel), Steffen Hendriks (lager team).

Selectie: Jari Piron, Nick Roost, Jorg Bekelaar, Anton van Kessel, Jelle van der Kruijs, Bart Matheeuwsen, Luuk Nouwen, Tom Ras, Jelle Vrijdag, Harm Derks, Youri van Gils, Rowan Jongen, Jordy van Leeuwen, Tom Roost, Geert Compen, Dayne Rodriguez, Joey Roost, Mart Tunissen.

SDO'39

Trainer: Niels Gevers.

Nieuw: Claudemberg van der Heijden (Bladella), Menno Sanders (Reusel Sport).

Weg: niemand.

Selectie: Paul van Gompel, Menno Sanders, Geert Coolen, Paul Coolen, Jaap Huijbregts, Christian Paridaans, Johan Paridaans, Frank Swanen, Abdalla Addurahman, Martijn Dijkstra, Claudemberg van der Heijden, Martijn Hellegers, Dick Jansen, Michel Jansen, Nickolas Jonkergouw, Kevin Kapteijns, Sam van den Nieuwenhof, Teun van de Sande, Frans Berger, Mike Gevers, Niels Heesakkers, Bram Kokx, Max Kokx, Simon Kruijssen, Tijs Spieringhs.

Sterksel

Trainer: Erik Schaeken.

Nieuw: Ilyas Akyildiz en Roel van Moorsel (geen club), Jordy Doezé (Heeze), Hashim Haaji (DVS), Sjef van Hooff (Laar), Niels van Vegten (De Valk).

Weg: Lars van Dooren, Tyrone Pelzers en Youri Welten (Heeze).

Selectie: Robert van den Akker, Han Reiling, Harm Verstappen, René Bolster, René Bosch, Hubert Duijndam, Kevin Frenken, Guido Leestemaker, Frans Swinkels, Ilyas Akyildiz, Jordy Bukkems, Jordy Doezé, Hashim Haaji, Sjef van Hooff, Thomas Vannisselroij, Steef Polman, Erik Schaeken, Ruud van der Velden, Bart Berkers, Wesley Borrenbergs, Vincent van den Groenendaal, Luuk Gijsbers, Roel van Moorsel, Ruud Nijssen, Niels van Vegten.

Terlo

Trainer: Pieter van Engelen.

Nieuw: Eric Daas, Bob Jamers, Sebastiaan Kromwijk en Danny Smolders (eigen gelederen), Peter Verhoeven (Bergeijk).

Weg: Mark Faassen (EMK), Sietse Vermaas (UNA).

Selectie: Eric Daas, Thomas Kuijken, Koen Daris, Ad Groenen, Niels Hendriks, Bob Jamers, Arjan Koolen, Peter Verhoeven, Harm Böhmer, Hein Hoeks, Lars Rommens, Bas Verberne, John Vosters, Sebastiaan Kromwijk, Rick van Rooij, Danny Smolders, Jesse Stijnen, Bjorn Vroomen.

Waalre

Trainer: Marc van Kemenade.

Nieuw: Lars Bouwmans en Bas van Geloven (RPC), Bart Cox (Rood-Wit V), Maxim van Dijk, Nick Martens en Han van der Sanden (eigen gelederen).

Weg: niemand.

Selectie: Lars Bouwmans, Bas Bremer, Nick Martens, Bas Bartels, Daan Bosman, Wouter Bosman, Stefan Claeijs, John van Dijk, Bas van Geloven, Johan van den Reek, Tim van Schijndel, Bart Cox, Maxim van Dijk, Joey Gang, Robbert van Neer, Luuk Ooms, Rogier Schellens, Ivar Brans, René Hooijmans, Lowie van Kuringen, Han van der Sanden, Kees Uythoven.

VIJFDE KLASSE F

HSE

Trainer: Ufuk Demir.

Nieuw: Erman Acer (DVS), Badr Bazzi, Said Cetin, Mertcan Cibli, Waad Hussein, Adem Karaca, Oguzhan Korkmaz, Jihan Ozgul, Deniz Sahin en Aykan Yondem (eigen gelederen), Nigel Cairo en Terry Daimon (RKPVV), Anass Al Felly en Kadir Yildiz (Wodan), Youssef Mouchref (HVV Helmond), Rachid Mouroua (Tongelre), Mohamed Oulad (Brabantia), Kaleem Sahebali (RKVVO), Fatih Yildirim (RPC).

Weg: niemand.

Selectie: Adem Karaca, Anass Al Felly, Deniz Sahin, Mertcan Cibli, Said Cetin, Terry Daimon, Fatih Yildirim, Erman Acer, Kaleem Sahebali, Mohamed Oulad, Rachid Mouroua, Youssef Mouchref, Jihan Ozgul, Badr Bazzi, Kadir Yildiz, Nigel Cairo, Waad Hussein, Oguzhan Korkmaz, Aykan Yondem.

Nederwetten

Trainers: Toon van der Loo en Rutger Maters.

Nieuw: Jordy van den Boogaard (Acht), Jesper Franc (Nijnsel), Joey Greveraars (RKGSV), Giel van Korven (EMK), Daan van Helmond (Nieuw Woensel), Twan de Lange en Mark Spaan (eigen gelederen), Giel van der Velde (Nuenen).

Weg: Raymond Gates (gestopt).

Selectie: Jordy van den Boogaard, Koen Joosten, Ben van der Bruggen, Daan van Helmond, Willem van Rooij, Bart Sengers, Mark Spaan, Rens Stabel, Hein Snellen van Vollenhoven, Christiaan Baaten, Tim Bunthof, Jesper Franc, Koen van Gorp, Giel van Korven, Twan de Lange, Mathijs Merks, Roy Sleegers, Pieter Donkers, Joey Greveraars, Rick van Lieshout, Tom Raaijmakers, Toon van Rooij, Giel van der Velde.

Ollandia

Trainer: Bas van Engelen.

Nieuw: Steven van Dijke (Heeswijk), Roy Holtermans (eigen gelederen).

Weg: Paul van Driel en Ruud van Driel (lager team), René Raaijmakers (Rhode, lager team).

Selectie: Roy Holtermans, Tom Wouters, Tom de Beer, Kjeld Hermans, Arjan van Os, Carlo Siemons, Gerbe Voets, Stan de Beer, William Bekkers, Luc van der Heijden, Jos Leenderts, Remco Voets, Gerben Dankers, Steven van Dijke, Robert Erven, Stefan Erven, Jurrit van Roosmalen.

RKGSV

Trainer: Jeroen Vermaas.

Nieuw: Cas Goenee, Josue Goossens, Milos Milosevic, Brian de Ronde, Gijs Vorstenbosch en Bram Waterschoot (Nuenen), Remy Hendrikx en Rico Hendrikx (FC Eindhoven AV), Sander de Waal (Unitas'59).

Weg: Thanh Nguyen (De Bocht'80), Lars de Groot, Michel Klaassen en Stephan Scheepens en Nick Schuts (gestopt), Rob van Hoek en Martijn Reemers (lager team), Klaas van Krieken (Unitas'59, lager team).

Selectie: Remy Hendrikx, Bram Waterschoot, Rainer van Bergen, Tim van Gent, Josue Goossens, Thijs Janssen, Biek Venhorst, Menno Vos, Sander de Waal, Tom van den Berk, Tim van Berlo, Cas Goenee, Nick de Loo, Sjoerd Timmermans, Gijs Vorstenbosch, Rico Hendrikx, Milos Milosevic, Tom Timmermans, Brian de Ronde, Tom Wellens, Gurkan Yavuz.

Tongelre

Trainer: Peter Coumans.

Nieuw: Volkan Akgun, Wesley Bakermans, Sinan Bulut, Erol Kus, Joey Matheij, Joey Scheepers en Jordi van der Vorst (Brabantia), Thijs Beekmans, Oliver Ekwumma en Lazerus Paramalingam (eigen gelederen), Max den Brok, Jordi Kabeya en Darek Rozek (geen club), Dylan den Brok (HVV Helmond) Sinan Cakici (Blauw-Geel'38), Fatih Cesur (HSE).

Weg: Souliman Aoussar, Ilias Belhaj, Yassin Bouhoud, Dardan Bytyqi en Jeffrey van Veen (gestopt), Mohammed Bouhoud, Tonnie Kerkhof, Bilel M'Rabet, Dominik Pirron en Souhail Yajjou (Oisterwijk), Anass Fallah (Nieuw Woensel), Ahmed Fofana (Tivoli), Gabby Gijzen en Elo Turksma (De Bocht'80), Pawan Mohanlal (Unitas'59), Rachid Mouroua (HSE).

Selectie: Thijs Beekmans, Joey Matheij, Volkan Akgun, Wesley Bakermans, Max den Brok, Sinan Cakici, Fatih Cesur, Joey Scheepers, Jordi van der Vorst, Michael Afriyie, Antonie Wouters, Dylan den Brok, Sinan Bulut, Jordi Kabeya, Lazerus Paramalingam, Fatih Yildiz, Oliver Ekwumma, Erol Kus, Darek Rozek, Guus van Herwijnen.