Volledig scherm
© Orange Pictures / Joris Verwijst

Zo ziet het definitieve nacompetitieschema er uit voor de amateurvoetbalclubs

SCHEMA NACOMPETITIEDe competities zitten erop, de laatste deelnemers aan de nacompetitie zijn bekend. Wordt het promotie of volgend seizoen toch een niveautje lager voetballen? Lees hieronder het volledige overzicht van het zaterdag én zondagvoetbal.

Voor een plek in de derde divisie

Eerste ronde, heen 28/30 mei, terug 1/2 juni:

a) Jodan Boys - Sparta Nijkerk
b) ACV - SC Feyenoord
c) Hoogland - Halsteren
d) Unitas - SDO

Tweede ronde, heen 4/6 juni, terug 8/10 juni:

e. Jodan Boys/Sparta Nijkerk - Eemdijk
f. ACV/SC Feyenoord - Staphorst
g. Hoogland/Halsteren - JVC Cuijk
h. Unitas/SDO - Gemert
i. SJC - Volendam RKAV
j. OJC Rosmalen - Hoogeveen

Finale, heen 11/13 juni, terug 14/16 juni:

k*) Winnaar i – Winnaar e
l*) Winnaar h – Winnaar f
m*) Winnaar j – Winnaar g

* = Het thuisrecht in de eerste wedstrijd van de finale gaat in eerste instantie naar de laagst geklasseerde periodekampioen, gevolgd door de één na hoogst geklasseerde periodekampioen, gevolgd door de herkanser. Indien in een wedstrijd twee gelijke periodekampioenen aan elkaar gekoppeld zijn, dan is de zoals in de PD regeling opgenomen doorslaggevend voor het thuisrecht in de eerste wedstrijd.

Voor een plek in de hoofdklasse

Eerste ronde, donderdag 30 mei:

1. FC Boshuizen - FC Uitgeest
2. VUC - DHC
3. Nemelaer - Leones
4. Chevremont - SV Deurne
5. Rohda Raalte - BVC’12
6. VKW - Gomos

Tweede ronde, zondag 2 juni:

a. JOS/Watergraafsmeer - Nemelaer/Leones
b. Bemmel - FC Boshuizen - FC Uitgeest
c. Moerse Boys - VC Vlissingen
d. SWZ - VUC/DHC
e. TOP - Rohda Raalte/BVC’12
f. ZSV - Leonidas
g. De Batavan - VKW/Gomos
f. Fortuna Wormerveer - Chevremont/SV Deurne

Derde ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

i) Winnaar a - Winnaar b
j) Winnaar c - Winnaar d
k) Winnaar e - Winnaar f
l) Winnaar g - Winnaar h

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:

1. Winnaar l - Winnaar j
2. Winnaar k - Winnaar i

Voor een plek in de eerste klasse

Eerste ronde, zondag 2 juni:

a) Cluzona - RKVVO
b) Oirschot Vooruit - Kruisland
c) Wilhelmina’08 - Rijen
d) FC Tilburg - EFC

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

e) winnaar a - winnaar b
f) winnaar c - winnaar d

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:

winnaar e - winnaar f

Voor een plek in de tweede klasse (Zuid 1)

Eerste ronde, zondag 2 juni:

a. BVV - PSV
b. SV Valkenswaard - FC Engelen
c. Bladella - Nieuwkuijk
d. RPC - SBC

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

e) winnaar a - winnaar c
f) winnaar b - winnaar d

Finale op neutraal terrein, 16 juni:

winnaar e - winnaar f

Voor een plek in de tweede klasse (Zuid 2)

Eerste ronde, 2 juni:

a) Liessel - Boekel Sport
b) Volkel - HBSV
c) EVVC - Helmondia
d) SC Irene - Schijndel

Tweede ronde, 10 juni

e) winnaar a - winnaar d
f) winnaar c - winnaar b

Finale op neutraal terrein, 16 juni:

winnaar e - winnaar f

Voor een plek in de derde klasse (Zuid 1)

Eerste ronde, zondag 2 juni

(Vrijgesteld zijn de vier nummers 12 uit de derde klassen én de 7 hoogst geklasseerde periodekampioenen uit iedere vierde klasse):

1) Clinge - Groede
2) Oostburg - RSV
3) EMMA - Blauw Wit’81
4) GSBW - WDS’19
5) RWB - Den Dungen
6) Avesteyn - Wilhelmina
7) Vlijmense Boys - RKTVC
8) Vessem - Nulandia
9) Dommelen - Woenselse Boys

Tweede ronde, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

10) Sprundel - Clinge/Groede
11) Victoria’03 - Oostburg/RSV
12) Hontenisse - EMMA/Blauw Wit’81
13) OVC’26 - GSBW/WDS’19
14) RFC zon. - RWB/Den Dungen
15) Haarsteeg - Avesteyn/Wilhelmina
16) Bergeijk - Vlijmense Boys/RKTVC
17) WODAN - Vessem/Nulandia
18) TSV Gudok - Dommelen/Woenselse Boys
19) Maliskamp - DVG

Finale op neutraal terrein, zondag 16 juni:

20) Winnaar 10 - Winnaar 11
21) Winnaar 12 - Winnaar 13
22) Winnaar 14 - Winnaar 15
23) Winnaar 16 - Winnaar 17
24) Winnaar 18 - Winnaar 19

Voor een plek in de derde klasse Zuid 2 (3C/4E/4F)

Zuid 2: 3C / 4E / 4F

Eerste ronde, 2 juni

a) ONDO - Bavos
b) Blerick - SSE
c) Stiphout Vooruit - RKMSV
d) SV Laar - Milheezer Boys

Tweede ronde, 10 juni:

e) winnaar a - winnaar b
f) winnaar c - winnaar d

Finale op neutraal terrein, 16 juni:

winnaar e - winnaar f

Voor een plek in de derde klasse Zuid 2 (3D/4G/4H)

Eerste ronde, 2 juni

a) Stormvogels'28 - Festilent
b) Estria - Meterik
c) Comstantia - GFC'33
d) MULO - SES

Tweede ronde, 10 juni:
e) winnaar a - winnaar c
f) winnaar b - winnaar d

Finale op neutraal terrein, 16 juni:

winnaar e - winnaar f

Voor een plek in de vierde klasse (Zuid 1)

Eerste ronde, zondag 2 juni
(Vrijgesteld zijn de zes nummers 13 uit de vierde klassen én de vijf hoogst geklasseerde periodekampioenen uit de vijfde klassen):

1) Vivoo - DVVC
2) SVC - NVS
3) Ollandia - Hulsel
4) HRC’14 - Essche Boys
5) De Weebosch - Maaskantse Boys

Finale op neutraal terrein, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

6) Sluis - Biervliet
7) FC Dordrecht A.V. - Achtmaal
8) Boeimeer - Vivoo/DVVC
9) WSJ - SVC/NVS
10) OSC’45 - HRC’14/Essche Boys
11) SVSH - ZSC
12) Tuldania - De Weebosch/Maaskantse Boys
13) SBV - Ollandia/Hulsel

Voor een plek in de vierde klasse (Zuid 2)

Eerste ronde, zondag 2 juni
Voor de eerste ronde zijn de nummers 13 van de vierde klasse en de vijf hoogst geklasseerde periodekampioen van de vijfde klasse vrijgesteld, samen met de middelste periodekampioenen van 5C en 5F.  

Rood Wit'62 - Lottum

Finale op neutraal terrein, maandag 10 juni (Tweede Pinksterdag):

SPV - Herpinia
Olympia Boys - De Zwaluw
Belfeldia - Rood Wit-62/Lottum