Bam Adebayo leidt Miami Heat naar zege op Boston Celtics
NBABam Adebayo heeft Miami Heat naar een zege op Boston Celtics geleid. De 24-jarige Amerikaan had met 31 punten, tien rebounds en zes assists een groot aandeel in de winst van zijn ploeg in de play-offs (103-109).
Jimmy Butler miste de tweede helft van het duel. Een van de sterspelers van Miami viel uit met een knieblessure. Miami domineerde de wedstrijd maar het werd nog even spannend nadat Boston zich had terug geknokt naar een achterstand van slechts een punt (92-93).
Miami Heat leidt nu met 2-1 in de finale van de oostelijke divisie in de NBA. De ploeg die vier duels wint plaatst zich voor de eindstrijd van de play-offs tegen de winnaar van de westelijke divisie. In die finale leidt Golden State Warriors tegen Dallas Mavericks (2-0).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Volleybalsters verliezen in Nations League in drie sets van Turkije
De Nederlandse volleybalsters hebben in de Nations League verloren van Turkije. Dat deden ze in drie sets. -
Olympisch kampioene Sanne Wevers stapt vanwege ‘onveilig sportklimaat’ uit nationale turnselectie
De Nederlandse turnster Sanne Wevers maakt geen deel meer uit van de nationale selectie. De olympisch kampioene op balk van de Olympische Spelen van Rio 2016 zegt te zijn opgestapt vanwege een ‘aanhoudende, onwerkbare situatie’ die is ontstaan ‘door het gedrag van een teamgenoot’. Om wie het gaat, meldt ze niet in een door haar management verspreid bericht. -
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. -
Snelle Cathelijn Peeters naast Eveline Saalberg in WK-estafetteteam
Naast Eveline Saalberg uit Vessem heeft zich een tweede snelle Brabantse in de 4x400-ploeg voor het WK weten te plaatsen. Cathelijn Peeters uit Den Bosch verbeterde haar pr dit jaar met maar liefst drie seconden. ‘Nooit gedacht dat ik deze tijden zou gaan lopen.’ -
Waarom we steeds vaker een lekke band hebben op vakantie
Auto's hebben steeds vaker een lekke band in het buitenland. Tien jaar geleden ging het in 20 procent van de pechgevallen in het buitenland om een lekke band, nu is dat 29 procent. Dat meldt de Belgische mobiliteitsorganisatie VAB.
-
PREMIUM
Dankzij Bo Bendsneyder wordt in Assen het voorgerecht min of meer de hoofdmaaltijd
In ‘zijn’ Assen leverde Bo Bendsneyder (23) dit weekeinde de beste prestatie van het seizoen. De Nederlander eindigde na een enerverende race op de vijfde plek in de Moto2. -
Gepasseerde Jamile Samuel haalt gram met zege op 100 meter in België
Jamile Samuel heeft de 100 meter gewonnen op de Nacht van de Atletiek in de Belgische plaats Heusden-Zolder. Samuel, die eerder deze week te horen kreeg dat ze uit de selectie voor de WK in de Verenigde Staten is gezet, zegevierde in 11,36 seconden. De 100 meter bestond uit twee heats en Samuel zette daarin de beste tijd neer. -
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas.