Rafael van der Vaart en Estavana Polman.
Volledig scherm
Rafael van der Vaart en Estavana Polman. © ANP

Estavana Polman heeft een nieuwe ploeg gevonden: ‘Heb hier altijd voor willen spelen’

Estavana Polman blijft actief in de Deense competitie. De Oranje-international heeft een éénjarig contract ondertekend bij Nyrkøbing Falster. Polman (29) maakte zaterdag via social media al bekend dat ze zou vertrekken bij Team Esbjerg, waarvoor ze sinds 2013 uitkwam en topscorer aller tijden is. Ze leefde al enige tijd in onmin met de clubleiding.

  1. ELE Rally dijt uit richting Asten/Lierop en Veghel: ‘Competitie zorgt altijd voor vooruitgang’

    ELE Rally dijt uit richting Asten/Lierop en Veghel: ‘Competitie zorgt altijd voor vooruit­gang’

    De klassementsproeven Asten en Lierop (20 km) zijn terug in de ELE Rally, die op 2 en 3 juni voor de 58ste keer gereden wordt. Nieuw is ook het serviceterrein in Veghel (De Knokert) en een hergroepering aldaar aan Noordkade. Verdwenen is wel de e-Cup. Dat roept de vraag op of een rally nog wel van deze tijd is. Als het aan de VVV ligt ‘zeker wel.’
    Spoordonk, Son, Asten, Sint-Oedenrode, Veghel, Wintelre, Lierop
  2. Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
    PREMIUM

    Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoeg­de suiker kan wel 99 suiker­klont­jes schelen

    In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol?