FBK Games euforisch met komst van polsstoksensatie: ‘Beter bestaat niet’
Polsstokhoogspringer Armand Duplantis doet op 6 juni mee aan de FBK Games in Hengelo. De 21-jarige Zweedse wereldrecordhouder gebruikt de wedstrijd als voorbereiding op de Olympische Spelen in Tokio.
,,Beter bestaat simpelweg niet. Het is echt geweldig dat de beste atleet van dit moment naar Hengelo komt”, zegt toernooidirecteur Ellen van Langen.
Duplantis heeft het wereldrecord sinds februari vorig jaar met 6,18 meter in handen. Bij de FBK Games kwam nog nooit iemand hoger dan 5,91 meter.
Of supporters getuige kunnen zijn van de aanwezigheid van Duplantis, is nog niet duidelijk. ,,Dit is een kwestie van afwachten wat er tegen die tijd kan”, aldus Van Langen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Motorcrosser Vlaanderen pakt op Sardinië eerste GP-zege in MXGP: ‘Ik word vanavond dronken’
Motorcrosser Calvin Vlaanderen heeft bij de Grote Prijs van Sardinië zijn eerste zege in de MXGP geboekt. De 25-jarige in Zuid-Afrika geboren Nederlander won op het circuit van Riola Sardo beide manches. -
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente. -
Amerika in shock: basketballer Payne (31) komt om bij schietpartij
De Amerikaanse basketballer Adreian Payne, die een honderdtal wedstrijden speelde in de NBA, is op 31-jarige leeftijd om het leven gekomen bij een schietpartij in Florida. Dat heeft de politie van Orlando bevestigd. -
Hassan doet mee aan alternatieve FBK Games
Sifan Hassan verschijnt zaterdag aan de start van een alternatieve editie van de FBK Games, een FBK Nazomerwedstrijd. Hassan doet mee aan de 10 kilometer en grijpt de wedstrijd aan als voorbereiding op het WK halve marathon, een week later. -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden?
-
Nederlandse golf én uithangbord Joost Luiten kunnen succes op Dutch Open wel gebruiken
Alweer zes jaar geleden won Joost Luiten voor de laatste (en tweede) keer het Dutch Open. Ook deze week is hij weer het uithangbord van het internationale golftoernooi op Bernardus in het Brabantse Cromvoirt, al steekt de 36-jarige Bleiswijker al tijden niet in de beste vorm van zijn leven. -
Russische turner krijgt jaar schorsing én moet medaille inleveren na rel over Z-oorlogssymbool
De Internationale Turnfederatie (FIG) heeft Ivan Koeliak na een diepgravend onderzoek voor een jaar geschorst. De Russische turner krijgt de straf omdat hij begin maart op de wereldbeker in Doha met de letter ‘Z’ op zijn shirt op het podium verscheen. Daarmee betuigde hij steun aan de invasie van zijn land in Oekraïne. -
De zin en onzin van een digitaal notitieblok
Ze duiken steeds vaker op, digitale notitieblokken: tablets puur om aantekeningen op te maken. Waarom kan dit handiger zijn dan pen en papier?