Leger uitvallers bezorgt Fernandez zege Moto2
TT AssenAugusto Fernandez heeft bij de TT van Assen een bijzonder hectische race in de Moto2 gewonnen. De Spanjaar kreeg de zege bijkans cadeau, omdat tal van motorcoureurs die voor hem reden onderuit gingen en uitvielen. Voor de 21-jarige Fernandez was het zijn eerste GP-zege.
De val met de grootste gevolgen gebeurde kort voor het einde van de race op het hete asfalt. De Italiaan Lorenzo Baldassarri haalde binnendoor de Spaanse koploper Alex Márquez in, maar hij had eigenlijk te weinig ruimte. Het duo kwam met elkaar in contact en een val bleek onvermijdelijk.
Voor Márquez was het een klein drama, want hij had de laatste drie races gewonnen en leek op weg naar zijn vierde zege op rij. Nu bleef hij puntloos en raakte ook nog eens de leiding in de WK-stand kwijt aan de Zwitser Thomas Lüthi, die wel op zijn motor bleef zitten en als vierde finishte.
In totaal crashten elf van de 29 deelnemers in de Moto2-race. De eerste was de Nederlander Bo Bendsneyder in de tweede ronde.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Oranje-judoka’s grossieren in medailles bij EK: goud voor Michael Korrel en Jur Spijkers
Judoka's Michael Korrel en Jur Spijkers hebben hun eerste finales op een Europees kampioenschap bekroond met gouden medailles. -
Crash maakt rampzalig TT-weekeinde compleet voor Bendsneyder
Een beroerder scenario had Bo Bendsneyder niet kunnen bedenken. De 20-jarige Rotterdammer, uitkomende in de Moto2-klasse, ging in zijn thuisrace in Assen al in de tweede ronde onderuit. Het past feilloos in het dramatische weekeinde dat de coureur kende. -
Rentree gemaskerde held geeft 76ers weer hoop in play-offs: ‘Ik moet er even doorheen’
De rentree van vedette Joel Embiid heeft de basketballers van Philadelphia 76ers weer hoop gegeven in de play-offs van de NBA. De ‘Sixers’ wonnen voor eigen publiek het derde duel met Miami Heat met 99-79 en kwamen daardoor in de best-of-sevenserie terug tot 2-1.
-
KNGU moet van rechter overstag en coach Kooistra meenemen naar World Cup Varna
Turncoach Wolther Kooistra mag toch mee naar de World Challenge Cup in het Bulgaarse Varna. De coach won het kort geding dat hij had aangespannen tegen gymnastiekunie KNGU, waarin hij eiste dat de bond hem alsnog meeneemt naar het toernooi. -
Honkbalknuppel van Jackie Robinson geveild voor 1 miljoen dollar
Een honkbalknuppel die de Amerikaanse legende Jackie Robinson gebruikte in een All Star-wedstrijd in 1949 is op een veiling in New Jersey voor ruim 1 miljoen dollar onder de hamer gegaan. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen.