Mercedes stopt ondanks wereldtitel van Nyck de Vries in Formule E
Mercedes-Benz stopt eind 2022 met het raceteam in de Formule E, zo heeft de Duitse autofabrikant bevestigd. Het team won zondag met de Nederlander Nyck de Vries achter het stuur de wereldtitel bij de coureurs en de constructeurs.
Mercedes stapte in 2019 in de Formule E nadat het de HWA Racelab-licentie had overgenomen. Dat betekent dat het merk slechts drie seizoenen heeft meegedaan als het de stekker eruit trekt.
Mercedes bevestigde dat het in de toekomst zijn autosportactiviteiten zal concentreren op de Formule 1. Het merk beweert dat de F1 een beter platform is voor onderzoek en ontwikkeling, ondanks het beperkte gebruik van elektrische energie in de belangrijkste autosportklasse.
,,We willen de status van de Formule 1 als het beste laboratorium ter wereld om duurzame en efficiënte technologieën voor de toekomst te ontwikkelen en testen bevestigen”, staat in de toelichting op het besluit.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video
Skigeschiedenis in Zweden: Mikaela Shiffrin heeft nu als enige record wereldbekers in handen
De Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin heeft nu het record van gewonnen wereldbekerwedstrijden alleen op haar naam gebracht. Ze won in het Zweedse Are ook de slalom en boekte zo haar 87ste wereldbekerzege. -
met video
Nederlandse honkballers tegen gastland Taiwan voor het eerst onderuit op World Baseball Classic
De honkballers van het Team Kingdom of the Netherlands (met spelers uit Curaçao, Aruba, Sint-Maarten, Bonaire en Nederland) hebben hun eerste nederlaag geleden op de World Baseball Classic. Het team van bondscoach Hensley Meulens verloor in Taichung met 9-5 van gastland Taiwan. -
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
Bijzondere momenten voor druk handbalbaasje Robin Schoenaker uit Bergeijk
Robin Schoenaker (27) uit Bergeijk heeft tropenmaanden achter de rug. Hij werd voor het eerst vader, heeft een nieuwe baan en stond op het WK. ,,Zo bekeken zitten er weinig uren in een dag”, zegt de handbalinternational, die woensdag in Eindhoven met Oranje Kroatië de baas was.Eindhoven -
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen.
-
PREMIUM
Hockeyvrouwen zijn ongelijke salarissen zat: ‘Ik wil geen mannen bashen, maar onze marktwaarde is hoger’
Vrouwenhockey is in Nederland populairder dan mannenhockey, de speelsters hebben een grotere marktwaarde. Toch blijft hun betaling ver achter. En dat schuurt, vinden onder anderen internationals Maria Verschoor en Josine Koning, die op internationale vrouwendag een stevig statement op Instagram plaatsten. ,,In dit tempo hebben we pas over 88 jaar gelijkheid.” -
-
-
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa. -
Emoties bij Nyck de Vries na primeur met wereldtitel in Formule E: ‘Ik heb er geen woorden voor’
Nyck de Vries (26) heeft vandaag in Berlijn autosportgeschiedenis geschreven. De 26-jarige coureur kroonde zich als eerste Nederlander in de Formule E tot wereldkampioen. Dat deed hij door in de spectaculaire slotrace als achtste te eindigen. Doordat zijn concurrenten één voor één uitvielen, was dat echter voldoende voor de titel.