Play-offs in gevaar? Stephen Curry verrekt zijn enkelbanden
Stephen Curry van Golden State Warriors staat enkele weken aan de kant met een enkelblessure. De drievoudig NBA-kampioen raakte woensdag geblesseerd in het duel met Boston Celtics.
De eerste berichten zijn dat Curry geen breuk heeft opgelopen, maar dat de banden in zijn linkerenkel wel zijn verrekt. Volgens ESPN hoopt de 34-jarige Amerikaan op tijd hersteld te zijn voor de play-offs, die half april beginnen.
Curry raakte geblesseerd toen Marcus Smart van de Celtics op zijn enkel viel, in een duel om de bal die op de grond lag. Coach Steve Kerr van Golden State Warriors was woest op Smart, die zich volgens hem schuldig maakte aan gevaarlijk spel. Curry stond wel weer op, maar strompelde met een van pijn vertrokken gezicht van het veld.
Curry is dit seizoen met gemiddeld 25,5 punten per wedstrijd de topscorer van de Warriors in de NBA. De ploeg uit San Francisco staat in het westen op de derde plaats met 47 overwinningen tegen 23 nederlagen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Overprikkelde Lieke Klaver schakelt tandje terug: ‘Heel veel huilen, zonder dat ik verdrietig was’
-
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Brooks Koepka deze keer wel bestand tegen de druk en wint vijfde major
De Amerikaanse golfer Brooks Koepka heeft voor de derde keer het PGA Championship op zijn naam geschreven. Het was voor de 33-jarige Koepka al zijn vijfde majortitel. -
PREMIUM5
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn. -
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger.
-
‘Inspirerende’ Sanne van Dijke krijgt fraaie onderscheiding met sportieve actie
-
-
-
Zestig punten basketballer Towns hoogtepunt op historische avond in NBA
Karl-Anthony Towns heeft met een indrukwekkende prestatie Minnesota Timberwolves langs San Antonio Spurs geleid. Towns (26) nam in San Antonio liefst 60 punten voor zijn rekening en had daarmee een groot aandeel in de 149-139-zege. Daarnaast was Towns ook goed voor 17 rebounds. -
ELE Rally dijt uit richting Asten/Lierop en Veghel: ‘Competitie zorgt altijd voor vooruitgang’
De klassementsproeven Asten en Lierop (20 km) zijn terug in de ELE Rally, die op 2 en 3 juni voor de 58ste keer gereden wordt. Nieuw is ook het serviceterrein in Veghel (De Knokert) en een hergroepering aldaar aan Noordkade. Verdwenen is wel de e-Cup. Dat roept de vraag op of een rally nog wel van deze tijd is. Als het aan de VVV ligt ‘zeker wel.’Spoordonk, Son, Asten, Sint-Oedenrode, Veghel, Wintelre, Lierop