De dansgarde van de Tuuters traden vrijdag op voor de ouderen van zorgorganisatie Archipel.
Volledig scherm
De dansgarde van de Tuuters traden vrijdag op voor de ouderen van zorgorganisatie Archipel. © Fotopersburo van de Meulenhof BV

Geen tekort bij dansgarde Tuuters Best

BEST - Het was eigenlijk gewoon een 'leuk idee' voor de vereniging, maar na 33 jaar bestaan ze nog steeds: de dansgarde van KV de Tuuters. Vrijdag vieren zij het jubileum uitgebreid in de Tuuterstent in Best.

0 reacties

  1. Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
    PREMIUM
    Met video's

    Dermato­loog over huidkanker: ‘Huidkleu­rig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’

    Lekker buiten zijn in het zonnetje, dat doen we maar al te graag in deze tijd van het jaar. Maar blootstelling aan te veel uv-straling in zonlicht kan leiden tot huidkanker, de meest voorkomende kankersoort in Nederland. Een op de vijf Nederlanders krijgt ermee te maken, weet Patrick Kemperman, dermatoloog bij Amsterdam UMC en het Dijklander ziekenhuis in Purmerend. Hij vertelt over de drie vormen van huidkanker en wat je kan doen om ze te voorkomen.