Jordy van Rumund: ‘Dit wordt in meerdere opzichten een onvergetelijke ervaring. Ik verwacht dat velen jaloers op me zijn als ik terug ben.’
Volledig scherm
PREMIUM
Jordy van Rumund: ‘Dit wordt in meerdere opzichten een onvergetelijke ervaring. Ik verwacht dat velen jaloers op me zijn als ik terug ben.’ © Marc Bolsius

Jordy (19) uit Boxtel rijdt in een oldtimer naar Gambia:
‘Ik raak niet snel in paniek’

BOXTEL - Een droom wordt werkelijkheid voor Jordy van Rumund (19) uit Boxtel. De KW1C-student stapt eind januari in een occasion richting Gambia, waar de auto wordt geschonken aan een goed doel.

  1. ProRail start met uitgraven dassenburcht onder het spoor bij Esch: ‘De kraamburcht laten we met rust’
    met video

    ProRail start met uitgraven dassen­burcht onder het spoor bij Esch: ‘De kraam­burcht laten we met rust’

    ESCH - ProRail start vrijdagochtend met het uitgraven van een dassenburcht die het spoor bij Esch onstabiel heeft gemaakt. Stichting Das en Boom laat weten dat eerst de gangen worden uitgegraven die niet meer door dassen worden gebruikt. Een mogelijke kraamburcht wordt nog ongemoeid gelaten. Als alles ‘voorspoedig’ verloopt verwacht ProRail dat er eind volgende week treinen kunnen rijden.
    Esch