Hond bleef bij bazin in auto na ongeval: ‘Hij slaapt nog steeds op de jas van mijn vrouw’
Een 51-jarige vrouw uit Losser, die vorige maand gewond raakte bij een ongeluk in De Lutte, is aan de beterende hand. De vrouw botste in haar auto tegen een boom en belandde vervolgens in een sloot. Het nieuws over het ongeluk bereikte veel mensen, vanwege het aandoenlijke beeld van haar labrador die niet van de zijde van zijn baasje wilde wijken.
De partner van de vrouw laat weten dat zijn echtgenote tien dagen in coma heeft gelegen. Momenteel revalideert ze in een revalidatiekliniek. Haar situatie gaat, zij het met kleine stapjes, vooruit.
De vrouw had ten tijde van het ongeluk haar twee honden bij zich. In de video is te zien en te horen hoe één van die honden, zwarte labrador Binky, niet van haar zijde wijkt. „Dit had ik niet achter Binky gezocht”, zegt Freek van Oenen, de man van het slachtoffer. „Ik wist dat de band tussen hem en zijn baasjes sterk was, maar zó sterk? Aan de ene kant mooi. Aan de andere kant: Binky heeft wel het werk van de hulpdiensten vertraagd. Mijn vrouw had geen hartaanval moeten krijgen.”
Zijn echtgenote is dus aan de beterende hand. En de honden? „Onze andere hond mankeert helemaal niets. Binky is wat jankeriger dan voorheen en kan niet meer zulke grote afstanden lopen als voor het ongeluk.”
Hond mist baasje
Hond en zijn vrouwelijke baasje hebben elkaar nog niet weer gezien. Binky mist haar wel, vertelt Van Oenen desgevraagd: „Binky slaapt nog steeds op de jas van mijn vrouw.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMmet video
Wei (39) was stille kracht achter populaire snackbar, totdat hij op weg naar huis werd doodgestoken
Hij runde jarenlang een drukbezochte snackbar in Den Haag, maar eigenlijk weet niemand van zijn klanten wie hij nou écht was. Wei Chen (39) werd vrijdagavond doodgestoken toen hij na sluitingstijd met zijn vrouw naar huis liep. -
Oeps: ‘vergeten’ klant opgesloten in winkel
Een niet-alledaags klusje voor de politie in Hulst woensdagavond. Waar agenten doorgaans uitrukken om winkeldieven te arresteren, moesten de dienders dit keer in actie komen voor een klant die onvrijwillig was opgesloten in een winkel. -
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen. -
schietpartij Zwijndrecht
Inval bij rechterhand drugsbaron tijdens klopjacht op voortvluchtige verdachte Lucky
Op het adres aan de Rotterdamse Pegasusweg waar de politie maandag binnenviel in haar klopjacht op Minh Nghia Vuong (49), verbleef tot oktober 2020 de vermeende rechterhand van cocaïnebaron Piet Costa: Hassan M. Dat bevestigt een medebewoner van de 32 verdiepingen tellende woontoren aan deze nieuwssite. -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn.
-
PREMIUM
Hoe houd je het platteland leefbaar? Stop om te beginnen met termen als ‘de provincie’
Het CDA hield tegenover deze site een warm pleidooi voor investeringen in een leefbaarder platteland, ook al zijn die soms onrendabel. Maar hoe doe je dat? ,,Het begint bij het besef dat dit voor ons land ontzettend belangrijke gebieden zijn.” -
-
-
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen? -
gerrit van de kamp
Slachtoffer bemoeide zich met onderzoek naar wangedrag politietopman: ‘Vooropgezet plan’
Eén van de vrouwen die voormalig ACP-voorzitter Gerrit van de Kamp heeft beschuldigd van seksueel grensoverschrijdend gedrag, heeft zich actief met het verloop van het onderzoek bemoeid. Het gaat om de huidige vrouwelijke directeur van de politiebond, staat in een rapport van een externe commissie, in handen van deze site. Hoogleraar bestuurskunde Michiel de Vries stelt dat de onafhankelijkheid van het onderzoek - dat veel weg heeft van de kwestie-Arib - op het spel staat.