Mogelijke dader steekpartijen Maastricht zelf ook gewond
Een van de drie mensen die gisteravond bij steekpartijen in Maastricht gewond raakten, zou de mogelijke dader zijn. Door de geweldsexplosie werden twee mensen gedood.
De politie heeft ook het mogelijke steekwapen in beslag genomen. De verdachte is opgepakt in een moskee, aldus een woordvoerder van de politie.
Van de gewonden zijn er twee zwaar, en een licht gewond. Een man en een vrouw zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.
De man die is opgepakt na de steekpartijen is een ,,heel verward persoon". Dat zei minister Ferdinand Grapperhaus van Justitie en Veiligheid. Hij noemt de gebeurtenissen waarbij twee doden en drie gewonden vielen ,,buitengewoon tragisch".
In de straten waar de steekpartijen plaatsvonden, staat nog steeds politie. In de wijk is de rust inmiddels weergekeerd, aldus de woordvoerder.
Direct na de steekpartijen in Maastricht gisteravond zijn enkele cameramensen op de Joost Postmesstraat bedreigd. Een groep buurtbewoners zou hebben geduwd en aan hen hebben getrokken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
'Mijn zoontje lag in bed toen ik hem hoorde schreeuwen': huis van Denise en Chris geteisterd door lekkages
Ernstige lekkages. Een brand die uitbreekt bij werkzaamheden. Huurders op de Braamberg en Geitenkamp in Arnhem hekelen de manier waarop RVG Real Estate hun karakteristieke woningen laat onderhouden en opknappen. De verhuurder ziet dat de meesten juist ‘zeer tevreden en dankbaar’ zijn. -
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUM4
We móéten praten over dienstplicht, zegt defensie-expert: ‘Komt in Oekraïne ook op mankracht aan’
De oorlog in Oekraïne zorgt dat het inderdaad tijd is om de dienstplicht nieuw leven in te blazen. Dat zegt defensiespecialist Dick Zandee, nadat het CDA dit weekend liet weten voor te zijn. ‘In de oorlog in Oekraïne komt het ook aan op mankracht.’ -
column
Om vijf uur ’s ochtends je bed uit, net als Obama: waarom we graag succesvolle mensen nadoen
Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: routines van succesvolle mensen -
PREMIUM
Aart (76) sprak tiener aan op wangedrag en kreeg schrik van zijn leven: ‘Bloed stroomde uit mijn hoofd’
Een hoofdwond waar het bloed uit spuit, een tand door de lip en meerdere kneuzingen. De 76-jarige Aart Verhoeven uit Soest is maandagmiddag flink toegetakeld door een nog onbekend persoon en is woedend. ,,Mag je dan niemand meer aanspreken op zijn gedrag?”
-
PREMIUM
Geen overlast van enorme asielboot, tóch stemmen veel inwoners Velsen tegen verlenging
De bijna duizend asielzoekers op de enorme veerboot aan de kade in Velsen-Noord zorgen niet voor overlast, toch stemmen veel omwonenden straks tegen verlenging van het contract. ,,De gemeente en Den Haag hadden beloofd dat het maar voor een half jaar was.” -
-
-
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan. -
PREMIUM
Bakhuisje aan woning van Liane moet worden gesloopt: ‘Heb er slapeloze nachten van’
,,Waarom moet ie tegen de vlakte, als er met de grond geen enkel plan is?” Een bakhuisje dat vastzit aan de woning van Liane Buitenhuis in Apeldoorn moet en zal gesloopt worden, benadrukt de gemeente. Met alle gevolgen van dien, stelt Buitenhuis. ,,Ik heb er slapeloze nachten van.”