Foto ter illustratie.
Volledig scherm
PREMIUM
Foto ter illustratie. © Getty Images/iStockphoto

Jaarlijks sterven 130.000 honden en katten aan kanker: ‘Dieren behandelen we niet tot het gaatje’

Acht vragen en antwoordenIn Nederland sterven jaarlijks 130.000 honden en katten aan de gevolgen van kanker. ,,Het probleem is groot”, zegt Benjamin van Rijswoud, dierenoncoloog in het Evidensia Dierenziekenhuis in Waalwijk. Het aantal sterfgevallen onder deze viervoeters is bijna drie keer zo hoog als bij mensen.

  1. ‘De zomertijd gooit ons hele ritme in de soep en het levert niks op’
    PREMIUM
    VAN DE LEZER

    ‘De zomertijd gooit ons hele ritme in de soep en het levert niks op’

    Door de omschakeling naar de zomertijd hebben veel mensen de afgelopen dagen last van een mini jetlag. Deze week in de Wijzen uit het Zuidoosten: hoe zinnig is de zomertijd en wat zijn de gevolgen?
    Cranendonck, Deurne, Son en Breugel, Helmond, Someren, Bladel, Oirschot, Gemert-Bakel, Eersel, Bergeijk, Laarbeek, Best, Nuenen, Gerwen en Nederwetten, Geldrop-Mierlo, Heeze-Leende, Veldhoven, Asten, Waalre, Reusel-De Mierden, Valkenswaard