Vorig jaar november ontmoetten de Chinese president Xi Jinping (links) en zijn Amerikaanse ambtsgenoot Joe Biden elkaar tijdens de G20-top op Bali.
Volledig scherm
PREMIUM
Vorig jaar november ontmoetten de Chinese president Xi Jinping (links) en zijn Amerikaanse ambtsgenoot Joe Biden elkaar tijdens de G20-top op Bali. © AFP

Houden China en de VS het hoofd koel in oplaaiende ‘koude oorlog’?

Het ballonincident in de VS heeft de gespannen relatie tussen Amerika en China verder op scherp gezet. Het is een nieuw hoofdstuk in de koude oorlog tussen beide grootmachten. Hoe nu verder?

0 reacties

  1. Russische ex-president dreigt rechters ICC in Den Haag met raket: ‘Houd de lucht maar goed in de gaten’

    Russische ex-president dreigt rechters ICC in Den Haag met raket: ‘Houd de lucht maar goed in de gaten’

    De Russische ex-president Dmitri Medvedev heeft maandag in een bericht op Telegram gezegd dat het besluit van het Internationaal Strafhof in Den Haag (ICC), om een arrestatiebevel uit te vaardigen tegen de huidige Russische president Vladimir Poetin, verschrikkelijke gevolgen zal hebben voor het internationaal recht. Ook dreigt hij de rechters met het afschieten van een hypersonische raket op het strafhof: ‘Houd de lucht maar goed in de gaten’.