VN-resoluties verbieden Noord-Korea ballistische raketten te testen, maar daar trekt Kim Jong-un zich weinig van aan.
Volledig scherm
VN-resoluties verbieden Noord-Korea ballistische raketten te testen, maar daar trekt Kim Jong-un zich weinig van aan. © AP

Zuid-Korea: Kim Jong-un vuurt opnieuw ballistische raket af

Noord-Korea heeft opnieuw ten minste één ballistische raket afgevuurd. Het projectiel belandde in zee. Het gaat volgens de strijdkrachten van buurland Zuid-Korea vermoedelijk om een raket die onder water is gelanceerd.

  1. Russische ex-president dreigt rechters ICC in Den Haag met raket: ‘Houd de lucht maar goed in de gaten’

    Russische ex-president dreigt rechters ICC in Den Haag met raket: ‘Houd de lucht maar goed in de gaten’

    De Russische ex-president Dmitri Medvedev heeft maandag in een bericht op Telegram gezegd dat het besluit van het Internationaal Strafhof in Den Haag (ICC), om een arrestatiebevel uit te vaardigen tegen de huidige Russische president Vladimir Poetin, verschrikkelijke gevolgen zal hebben voor het internationaal recht. Ook dreigt hij de rechters met het afschieten van een hypersonische raket op het strafhof: ‘Houd de lucht maar goed in de gaten’.