Antwerp en Calvin Stengs niet akkoord met voorstel drie wedstrijden schorsing na vuistslag
Met videoCalvin Stengs pakte zondagmiddag in het uitduel met Anderlecht rood bij Royal Antwerp na een vuistslag in het gezicht van Amadou Diawara. De Belgische tuchtcommissie deed een voorstel voor een schorsing van vier wedstrijden, waarvan één voorwaardelijk. Antwerp gaat hier echter tegen in beroep.
Doordat Antwerp het voorstel niet aanvaard heeft, moet Stengs zich gaan verantwoorden voor de Geschillencommissie van de voetbalbond. De 24-jarige aanvaller zal hopen dat de straf hierdoor lager uitvalt, al bestaat de kans ook dat er een zwaardere staf wordt uitgedeeld.
In de 62ste minuut stond Diawara in de weg bij een counter. Stengs probeerde zich te ontdoen van zijn tegenstander, maar deelde daarbij wel een klap uit. Antwerp moest hierna verder met tien man en kwam uiteindelijk niet verder dan een 0-0 gelijkspel.
Van Bommel verdedigde Stengs na afloop
Van Bommel sprak na het gelijkspel van ‘twee verloren punten’. Toch was hij naar eigen zeggen ‘niet echt boos’ op Stengs. ,,Bij de situatie waarin Calvin rood kreeg, is er eerst een botsing. Daarna maakt hij een flinke zwaai om de tegenstander van zich af te duwen”, verklaarde de oefenmeester in de persconferentie na afloop van de wedstrijd. Ook bij kritischere vragen gaf Van Bommel volgens Het Laatste Nieuws geen krimp. ,,Het is maar hoe je het uitlegt.”
Bekijk hier al onze voetbalvideo’s:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
Griekenland begint in groep van Oranje met zege op Gibraltar
Griekenland is de kwalificatie voor het Europees kampioenschap voetbal begonnen met een zege op Gibraltar. In het Portugese Faro, waar Gibraltar een thuiswedstrijd speelde, werd het 0-3 voor de Europees kampioen van 2004. De landen spelen in dezelfde kwalificatiepoule als het Nederlands elftal, dat vanavond met 4-0 onderuit ging in Frankrijk. -
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
Chaos rond overname Manchester United: sjeik doet verbeterd bod, ‘Britse miljardair mist deadline’
Bankier Sjeik Jassim Bin Hamad Al Thani uit Qatar heeft zijn bod op voetbalclub Manchester United verhoogd. Dat hebben bronnen aan het Franse persbureau AFP laten weten. Het eerste bod zou volgens Britse media om ongeveer 6 miljard euro zijn gegaan. -
Met samenvatting
PSV-aanvaller Johan Bakayoko in de wolken met assist bij België-debuut: ‘Ik kende de grote sterren niet’
België is onder de nieuwe bondscoach Domenico Tedesco de EK-kwalificatie begonnen met een ruime overwinning op Zweden. In de Friends Arena in Solna wonnen de Belgen dankzij drie treffers van Romelu Lukaku met 0-3.
-
FC Barcelona geeft iets meer duidelijkheid over blessure Frenkie de Jong
Oranje moet het vanavond tegen Frankrijk doen zonder Frenkie de Jong, maar wat de middenvelder van Barcelona precies mankeerde, was onduidelijk. De Catalanen maakten vandaag bekend dat de oud-Ajacied kampt met een blessure aan zijn rechterhamstring. -
-
-
Met samenvatting
Matthijs de Ligt en Bayern München verspelen koppositie aan Dortmund na nederlaag bij Leverkusen
Bayern München is de koppositie in de Bundesliga kwijt. De recordkampioen verloor op bezoek bij Bayer Leverkusen: 1-2. Borussia Dortmund, dat gisteren uithaalde tegen FC Köln, is de nieuwe koploper. -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa.