David Goodwillie, voormalig Schots international en veroordeelde in een verkrachtingszaak, heeft veel stof doen opwaaien in Engeland met zijn hattrick op het zevende niveau.
Volledig scherm
David Goodwillie, voormalig Schots international en veroordeelde in een verkrachtingszaak, heeft veel stof doen opwaaien in Engeland met zijn hattrick op het zevende niveau. © SNS Group via Getty Images

Club stuurt oud-international dag na hattrick bij debuut alweer weg: ‘Dit is ook voor ons brug te ver’

David Goodwillie kwam, maakte een hattrick en vertrok met de noorderzon bij Radcliffe FC. De voormalig Schots international, veroordeeld voor verkrachting, verliet na één wedstrijd en een hattrick de club op het zevende niveau van Engeland. ,,We hebben een significante misstap begaan.’’

  1. Bekijk alle doelpunten van Real Madrid - Liverpool en Napoli - Eintracht Frankfurt in de Champions League

    Bekijk alle doelpunten van Real Madrid - Liverpool en Napoli - Eintracht Frankfurt in de Champions League

    In de Champions League staan vanavond de laatste twee kwartfinales op het programma. Real Madrid verdedigt in Santiago Bernabéu een 5-2 voorsprong tegen het Liverpool van Cody Gakpo en Virgil van Dijk. Napoli won de heenwedstrijd met 2-0 van Eintracht Frankfurt en hoopt in eigen huis de klus te klaren om de laatste acht in het miljardenbal te bereiken. Bekijk hier alle doelpunten van vanavond.