Cyriel Dessers gaat ook bij Nigeria door met scoren
Met videoCyriel Dessers heeft zijn doelpunten bij Feyenoord meegenomen naar de nationale ploeg van Nigeria. Tijdens een oefeninterland in het AT&T Stadium van het Amerikaanse Arlington maakte de spits, die in België is geboren maar speelt voor het geboorteland van zijn Nigeriaanse moeder, de gelijkmaker voor de Afrikanen. Het was zijn eerste goal voor Nigeria.
Mexico won overigens wel, met 2-1. Dat kwam door een eigen doelpunt door oud ADO Den Haag-verdediger William Troost-Ekong, die net binnen het uur de bal achter zijn eigen doelman werkte. De in Haarlem geboren Troost-Ekong speelde wel de hele wedstrijd, Dessers werd kort voor tijd naar de kant gehaald. Mexico was na twaalf minuten op voorsprong gekomen door Santiago Giménez.
Bij Mexico viel PSV’er Érick Gutiérrez na een dik uur in. Oud-PSV’ers Héctor Moreno en Andres Guardado speelden de hele wedstrijd. Ajacied Edson Álvarez ontbrak. Hij herstelt van een armblessure, die hij opliep in de bekerfinale tegen PSV.
Dessers verloor woensdag met Feyenoord in de Albanese hoofdstad Tirana de finale van de Conference League tegen AS Roma (1-0). De huurling van Racing Genk werd met tien doelpunten wel topscorer van het nieuwe Europese bekertoernooi. Feyenoord hoopt de geboren Belg te kunnen overnemen van Genk, dat 4 miljoen euro voor de 27-jarige spits wil hebben.
Dessers moest na de verloren finale in Tirana meteen door naar de Verenigde Staten, om aan te sluiten bij het Nigeriaanse elftal. De Super Eagles van de nieuwe bondscoach José Peseiro spelen donderdag op Amerikaanse bodem ook een oefeninterland tegen Ecuador, één van de tegenstanders van Oranje op het WK eind dit jaar in Qatar.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Mark van Bommel rekent in Antwerpen op Marc Overmars: ‘In mijn PSV-tijd al onder de indruk van hem’
Mark van Bommel is klaar om sportieve revanche te nemen na zijn gedwongen vertrek bij PSV en VfL Wolfsburg. Bij Antwerp FC koestert hij het werken met Marc Overmars, die hem volgens de trainer rugdekking zal blijven geven. -
Kan 't goedkoper?
We betalen minder voor een fles allesreiniger, maar het kan nóg goedkoper
De prijzen stijgen, ook die van onze boodschappen. Elke week bekijken we één product. Betaal je er meer voor en is er een manier om te besparen? Vandaag: allesreiniger. -
Energierekening
Valentijn (38): ‘Een groot deel van mijn energiekosten wordt vergoed door mijn werkgever’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Valentijn (38) uit Leeuwarden. -
Medewerker parkeert peperdure Bugatti van Cristiano Ronaldo in de muur op Mallorca
Cristiano Ronaldo (37) vertoeft dezer dagen op vakantie op Mallorca om de batterijen op te laden na een moeilijk seizoen met Manchester United, maar vandaag zal de Portugese ster zich toch even zorgen gemaakt hebben. Een medewerker had namelijk een ongeval met de Bugatti Veyron van Ronaldo. -
Jon Dahl Tomasson aan de slag bij Blackburn Rovers: ‘Willen stabiele Premier League-club worden’
Jon Dahl Tomasson gaat aan de slag in het Championship, het op één na hoogste niveau in Engeland. De 45-jarige Deen wordt trainer bij Blackburn Rovers en komt over van de Zweedse club Malmö FF. Tomasson ondertekent een contract voor drie seizoenen.
-
Nog geen maand na de finale gaat de Champions League vandaag alweer van start
Exact 24 dagen heeft het Champions League-voetbal stilgelegen. Real Madrid was in de finale met 1-0 te sterk voor Liverpool en een kleine maand later begint de volgende campagne alweer met twee wedstrijden in de voorronde. -
PREMIUMKoken & Eten
Granola supergezond? Als je dit erin doet, krijg je alsnog een suikerpiek (en dip)
Granola is een van de populairste ingrediënten bij het ontbijt. Wie granola kiest, denkt ook automatisch gezond bezig te zijn, maar klopt dat wel? Alles hangt af van de mix van de ingrediënten in de granola en hoe je die klaarmaakt, vindt chef en voedingsdeskundige Sandra Bekkari. -
Seizoen 22/23
Voor in de agenda: op deze dagen spelen FC Barcelona en Real Madrid de Clásico
Liefhebbers van de Spaanse competitie kunnen zondag 16 oktober en zondag 19 maart met rood omcirckelen in de agenda. Op die twee dagen vinden komend seizoen de Clásico's tussen FC Barcelona en Real Madrid plaats.