Duizenden fans verwelkomen nieuwe keizer van Rome: AS Roma presenteert Paulo Dybala
Met videoPaulo Dybala wist vermoedelijk niet wat hem dinsdag overkwam, toen hij voor de uitzinnige fans van AS Roma als nieuwste aanwinst groots werd onthaald. De 28-jarige Argentijn kreeg een heldenontvangst bij ‘Het vierkante Colosseum’ en maakte voor het eerst kennis met de supporters.
Duizenden fans van AS Roma zijn uitgelopen om op Palazzo Civilita della Italiana een glimp op te vangen van Dybala. De aanvaller kwam deze zomer transfervrij over van Juventus, waar hij negen seizoenen speelde en vijf landstitels won, en bracht de Romeinen in extase.
Dat was gisteravond te zien bij de officiële presentatie in het zuiden van Rome die met een heuse lichtshow gepaard ging. Dybala liep naar voren voor een eerste kennismaking met de voetbalgekke stad. De speaker scandeerde zijn voornaam, waarna de duizenden fans in koor ‘Dybala!’ riepen.
Een orkaan van geluid kwam op de spelmaker af die zijn ogen niet kon geloven en vervolgens de menigte zelf kort toesprak in vloeiend Italiaans. Dat werd met luid gejuich ontvangen. De Roma-fans eerden hun nieuwe keizer. Dybala reageerde na zijn heldenontvangst op Instagram: ,,Om 21.21 uur beleefde ik een uniek moment. Zelfs in mijn stoutste dromen had ik mij zoiets nooit voorgesteld", schreef hij. ,,Roma, Roma, Romaaaaa!”
Bij AS Roma wordt Dybala ploeggenoot van Rick Karsdorp. De Romeinen openen op 14 augustus het seizoen met een uitwedstrijd bij Salernitana.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Kevin was in 2007 als PSV-fan bij bizarre ontknoping en nu als Antwerp-fan bij die in België. ‘Als ze maar niet tegen elkaar moeten in de Champions League’
Gemert -
Vraag naar tweedehands dieselauto’s stijgt: dit is de reden
Gebruikte diesels zijn weer meer in trek, zo blijkt uit cijfers die het moederbedrijf van verkoopsites Autotrack en Gaspedaal vrijgeeft. De toenemende populariteit van tweedehands dieselauto’s hangt zeer waarschijnlijk samen met het groeiende prijsverschil tussen de benzine- en dieselprijzen. -
met video
Prachtig weerzien in Japan: Xavi en Andrés Iniesta vallen elkaar voorafgaand aan oefenduel in de armen
Samen wonnen ze Spaanse titels, Champions Leagues, het WK en domineerden ze jarenlang het middenveld. Xavi en Andrés Iniesta kwamen elkaar vandaag weer eens tegen in Japan, waar FC Barcelona-coach Xavi het in een oefenwedstrijd opnam tegen het Vissel Kobe van Iniesta. Barça won met 0-2. -
Zlatan Ibrahimovic (41) vertrekt bij AC Milan, afscheid lekt uit door tekst op reclamebord
Zlatan Ibrahimovic vertrekt aan het einde van dit seizoen bij AC Milan. Dat nieuws lekte uit nadat er zaterdag in San Siro kortstondig een tekst te zien was met daarop een boodschap voor de 41-jarige Zweedse spits. Inmiddels heeft de club uit Milaan het vertrek van Ibrahimovic bevestigd. -
Matchwinner Jarrod Bowen kan geluk niet op na late goal voor West Ham: ‘In tranen uitgebarsten’
Jarrod Bowen kon nauwelijks geloven dat hij met zijn winnende doelpunt West Ham United in de finale van de Conference League tegen Fiorentina aan de overwinning had geholpen.
-
Argentijnse voetbalfan overlijdt na ‘sprong’ van tribune, fans reageren geschokt
-
-
-
PREMIUMMet video
‘Op Tinder staat dat ik aseksueel ben, maar soms beginnen ze alsnog aan me te friemelen’
Ze voelen geen seksuele aantrekkingskracht, doen niet (vaak) aan seks, maar hebben (soms) wel lustgevoelens. Aseksuelen stuiten op veel onbegrip, maar voelen zich wel bevrijd. ,,Alles kan en mag.” Wanneer ben je aseksueel? -
lezersvraag
Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.