Emiliano Martínez en Ajax-doelman Geronimo Rulli steken de draak met veelbesproken viering
Emiliano Martínez zorgde voor opspraak op het WK in Qatar door zijn manier van juichen nadat hij was benoemd tot beste keeper van het toernooi. Bij de eerste oefeninterland van de wereldkampioen stak hij daar samen met onder anderen Ajax-keeper Geronimo Rulli de draak mee.
Martínez had zijn vrouw beloofd om zich in te houden, zo zei hij na afloop van de gewonnen oefeninterland tegen Panama (2-0). ,,Mijn vrouw zei tegen mij: ‘Alsjeblieft, doe dat niet nog een keer’. Ik zei tegen haar dat ik mijzelf zou inhouden.”
Niets bleek minder waar. Martínez, Ajax-doelman Rulli en nog drie landgenoten deden de manier van juichen van de eerste keeper van Argentinië nog eens dunnetjes over.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides. -
Na 14 jaar en 25 prijzen vertrekt clubicoon Karim Benzema bij Real Madrid
Aanvoerder en topscorer Karim Benzema vertrekt definitief bij Real Madrid. Dat heeft de Koninklijke bekendgemaakt. De Franse spits (35), die zijn aflopende contract niet verlengt, speelde sinds 2009 in Madrid. Het is nog onduidelijk wat hij na zijn indrukwekkende loopbaan bij Real Madrid gaat doen. -
met video
Prachtig weerzien in Japan: Xavi en Andrés Iniesta vallen elkaar voorafgaand aan oefenduel in de armen
Samen wonnen ze Spaanse titels, Champions Leagues, het WK en domineerden ze jarenlang het middenveld. Xavi en Andrés Iniesta kwamen elkaar vandaag weer eens tegen in Japan, waar FC Barcelona-coach Xavi het in een oefenwedstrijd opnam tegen het Vissel Kobe van Iniesta. Barça won met 0-2. -
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
Hans de Vries (40) uit Amsterdam woont in een studio en is op sommige vlakken afhankelijk van zijn VvE. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
Niet Arne Slot, maar Ange Postecoglou nieuwe hoofdtrainer Tottenham Hotspur
-
-
-
PREMIUMMet video
Mark van Bommel door het dolle heen na krankzinnige ontknoping: ‘Dan weet je niet meer wat je doet’
Een sprookjesachtig seizoen kreeg het gepaste einde. Liefst 66 jaar na de vorige titel voor Royal Antwerp schoot kind van de stad Toby Alderweireld de club van coach Mark van Bommel in extremis naar een nieuw kampioenschap. ,,Vorige week zat je zo diep en dan loopt het nu zo. Waanzinnig.” -
Luciano Spalletti krijgt stuur van gestolen Fiat Panda terug van Napoli-ultra's
Luciano Spalletti heeft een bijzonder afscheidscadeau gekregen na zijn laatste wedstrijd als coach van Napoli. De 64-jarige coach kiest voor een sabbatical na het kampioenschap met Napoli.