FC Barcelona bevestigt nieuwe hoofdsponsor: club speelt voortaan in Spotify Camp Nou
FC Barcelona heeft de samenwerking met Spotify bevestigd. De Zweedse streamingsdienst wordt de opvolger van Rakuten als hoofdsponsor en het bedrijf zal ook naamgever van Camp Nou worden.
FC Barcelona en Spotify ondertekenden een contract voor vier jaar. De wedstrijden van Barça zullen voortaan gespeeld worden in het Spotify Camp Nou.
Joan Laporta is dolblij met de nieuwe hoofdsponsor: ,,We zijn erg trots om een baanbrekende samenwerking als deze aan te kondigen met een wereldberoemde organisatie als Spotify. Deze samenwerking stelt ons in staat om de club dichter bij de fans te brengen en hen het gevoel te geven nog meer deel uit te maken van de Barça-familie door middel van unieke ervaringen, waarbij entertainment en voetbal worden gecombineerd.”
,,Het is ook een samenwerking waarmee we stappen voorwaarts blijven zetten in dit nieuwe tijdperk dat we zijn begonnen bij deze unieke club", aldus Laporta.
De financiële voorwaarden van de deal zijn niet bekendgemaakt.
Bekijk hieronder onze voetbalvideo's:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMet video's
Dermatoloog over huidkanker: ‘Huidkleurig bultje dat snel groeit? Dan meteen naar de dokter’
-
met video
AZ-beul West Ham United velt Fiorentina van Sofyan Amrabat in slotminuut en wint Conference League
Met een 1-2 nederlaag in de Conference League-finale tegen West Ham United, sloot Sofyan Amrabat zijn tijdperk bij Fiorentina gisteravond in mineur af. Het speculeren over de toekomst van de bij FC Utrecht opgeleide oud-Feyenoorder kan nu écht beginnen. Wordt het Manchester United, FC Barcelona, Real Madrid of misschien wel Atlético Madrid? -
PREMIUMmet poll
Eerste FA Cup-finale Erik ten Hag op voorhand al memorabel: ‘belangrijkste Cup Final ooit’ staat voor de deur
Het is de eerste FA Cup Final ooit tussen de twee grootste clubs van Manchester, maar er staat zaterdagmiddag méér op het spel dan alleen dat. Op de schouders van Erik ten Hag en zijn spelers rust de taak om de grote stadsrivaal City van een ultieme prestatie af te houden. Het patent op de iconische ‘Treble’ uit 1999 staat op het spel. -
PREMIUMDe erfenis
‘Wij dachten altijd dat oom Henk glazenwasser was, maar dat bleek niet zo te zijn’
Carla (59) en twee andere familieleden bleken de enige bloedverwanten en erfgenamen te zijn van oom Henk. Een erfenis kan je leven veranderen. In deze serie deelt elke week iemand zijn of haar verhaal. -
met video
Historische treffer City-aanvoerder Gündogan: snelste doelpunt ooit in FA Cup-finale
Manchester City-middenvelder Ilkay Gündogan heeft tegen Manchester United FA Cup-historie geschreven. De Duitse middenvelder schoot de bal al na 13 seconden binnen, waarmee hij het snelste doelpunt ooit in een FA Cup-finale maakte.
-
Op deze plekken kun je een elektrische auto beter niet opladen
-
-
-
Barça heeft negatief salarisplafond van 144 miljoen euro, Real mag 739 miljoen besteden
De slagkracht van FC Barcelona is opnieuw verminderd. De Catalaanse club heeft de volgende transferperiode een negatieve bestedingslimiet van 144 miljoen euro. Dat staat in schril contrast met wat Real Madrid aan salaris mag uitgeven: 739 miljoen euro. -
FC Barcelona heeft het geld te dringend nodig en speelt binnenkort in het Spotify Camp Nou
FC Barcelona was een van de laatste grote clubs die zijn shirt maagdelijk hield, zonder sponsornaam. Met het stadion weegt de traditie minder zwaar bij de clubleiding: dat gaat, als het aan voorzitter Laporta ligt, de komende drie seizoenen Spotify Camp Nou heten.