Flick geeft Lewandowski, Neuer en Goretzka rust in Madrid
Bayern München gaat zonder Manuel Neuer, Robert Lewandowski en Leon Goretzka naar Madrid voor het duel met Atlético in de Champions League. De Duitse kampioen is na vier gewonnen groepswedstrijden al zeker van een plek in de knock-outfase.
Delen per e-mail
Trainer Hansi Flick geeft drie van zijn vaste krachten daarom rust. Bij afwezigheid van de vaste doelman Neuer debuteert reservekeeper Alexander Nübel, overgekomen van Schalke 04, tegen Atlético Madrid voor Bayern in de Champions League. De Poolse spits Lewandowski maakte dit seizoen al vijftien doelpunten voor Bayern: twaalf in de Bundesliga en drie in Europees verband.
Flick grijpt de kans aan om zijn topscorer even rust te geven, evenals middenvelder Goretzka. ,,Atlético staat tweede in Spanje, ze hebben de minst gepasseerde defensie en ze zijn de op één na meest scorende ploeg”, zegt Flick. ,,We kijken uit naar dit duel.”
Bayern München heeft de laatste zestien wedstrijden in Europees verband allemaal gewonnen, een evenaring van het record van Atlético uit 2011-2012. De laatste nederlaag van Bayern dateert van 13 maart 2019, thuis tegen Liverpool (1-3).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Loopbaan in tien hoofdstukken Zlatan Ibrahimovic (39) is al 22 jaar niet te stoppen: nu op jacht naar 500ste goal
Zlatan Ibrahimovic (39) scoorde gisteravond opnieuw twee keer voor AC Milan, waarmee hij nu gemiddeld om de 37 minuten trefzeker is voor de trotse koploper van de Serie A. Hij is nu al 22 kalenderjaren op rij doeltreffend. Zijn indrukwekkende carrière in tien hoofdstukken. -
samenvatting Zidane verdedigt spelers na bekerblamage Real Madrid: ‘Geen schande, was pijnlijke avond’
Trainer Zinedine Zidane heeft de verantwoordelijkheid op zich genomen voor de blamage van Real Madrid in het Spaanse bekertoernooi tegen derdeklasser CD Alcoyano. De veredelde amateurs schakelden de Spaanse kampioen na verlenging uit (2-1). -
Verhuurde Eiting keert terug naar Ajax voor herstel zware knieblessure
Carel Eiting keert terug naar Ajax, de club die hem dit seizoen op huurbasis naar Huddersfield Town stuurde. De 22-jarige middenvelder heeft een zware knieblessure opgelopen en komt de komende maanden niet meer in actie. -
Samenvatting Michel Vlap met eerste seizoenstreffer weer eens belangrijk bij Anderlecht
Anderlecht heeft in de Belgische competitie gewonnen van Charleroi. In Brussel werd het 3-0 voor de formatie van coach Vincent Kompany. Michel Vlap droeg met een vlak voor rust benutte strafschop bij aan de zege. Het was zijn eerste treffer van het seizoen, zijn eerste sinds 28 juli tegen Oostende. -
Video Alcoyano (derde niveau) knikkert Real uit Copa del Rey met stunt op knollenveld
Real Madrid is op zeer pijnlijke wijze uitgeschakeld in de zestiende finales van de Copa del Rey. De Spaanse recordkampioen verloor vanavond op een knollenveld na verlenging met 2-1 van Club Deportivo Alcoyano, dat uitkomt op het derde niveau van Spanje.
-
Sevilla komt tegen Alavés op het nippertje goed weg
Sevilla heeft een belangrijke overwinning geboekt op Alavés. Met Luuk de Jong als invaller won de ploeg van Julen Loptegui met 1-2 en stijgt Sevilla naar de vierde plek in La Liga. -
Karsdorp met Roma uitgeschakeld in Coppa Italia
Negenvoudig winnaar AS Roma is uitgeschakeld in de Coppa Italia. De ploeg van Paulo Fonseca knokte zich in de reguliere speeltijd terug van een 0-2 achterstand naar een verlenging, maar daarin verloor de ploeg van Fonseca het hoofd. AS Roma beëindigde het duel met negen man en verloor met 2-4. -
samenvatting Manchester City vreest dat het De Bruyne tijdje kwijt is
Manchester City-trainer Pep Guardiola vreest dat hij zijn aanvoerder Kevin de Bruyne een tijdje kwijt is. De Belgische spelmaker van de Engelse topclub viel geblesseerd uit in de gewonnen competitiewedstrijd tegen Aston Villa (2-0). De Bruyne ging na een uur van het veld bij een stand van 0-0.