Ludovit Reis goud waard voor Hamburger SV: Bundesliga-rentree dichtbij dankzij Nederlander
Hamburger SV is een stap dichter bij een terugkeer in de Bundesliga, met veel dank aan een Nederlander. Ludovit Reis, voormalig FC Groningen-speler, maakte vanavond de enige goal in de uitwedstrijd tegen Hertha BSC (0-1). Het was de eerste van de twee play-offwedstrijden.
Schalke 04 en Werder Bremen keerden al terug naar de Bundesliga door als eerste en tweede te eindigen in de Tweede Bundesliga. Hamburger SV, dat in 2018 voor het eerst in de clubhistorie degradeerde, hoopt zich als derde aan dat fraaie rijtje toe te voegen. Dat moet dan ten koste gaan van Hertha BSC, dat sinds 2011/2012 in de Bundesliga actief is en eigenlijk vol ambities zit met een nieuw stadion in 2025 in het verschiet. De club uit Berlijn, dat als zestiende eindigde in de Bundesliga, kende echter wel een valse start in de play-offs om promotie/degradatie in het eigen Olympiastadion.
Het was Reis die na rust de 0-1 eindstand namens HSV bepaalde. De 21-jarige Nederlander maakte in 2019 de overstap van FC Groningen naar FC Barcelona B. Na een verhuurperiode bij VfL Osnabrück speelt Reis sinds dit seizoen voor Hamburger SV. Met vijf goals in 32 competitiewedstrijden was hij dit seizoen een vaste waarde en in deze belangrijke fase van het seizoen bewees hij dus nog maar eens zijn waarde.
Maandag is de return. Dan speelt Hamburger SV de thuiswedstrijd tegen Hertha BSC, waar Jurgen Ekkelenkamp niet van de partij was.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Wiegman ziet Engeland winnen na overlijden van haar zus: ‘Ik ben de speelsters zo dankbaar voor hun steun’
De mannen van Engeland speelden afgelopen week in de Nations League twee interlands in Wolverhampton, maar de duels met Italië (0-0) en Hongarije (0-4) werden geen succes. Het Engelse vrouwenteam van bondscoach Sarina Wiegman liet meer zien op Molineux, waar in aanloop naar het EK in eigen land met 3-0 werd gewonnen van België. -
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
‘Speler uit de Premier League (29) opgepakt op verdenking van verkrachting’
Een 29-jarige een speler uit de Premier League is vandaag opgepakt op verdenking van verkrachting. Dat schrijft The Telegraph. De naam van de speler, die nog steeds vast zit, kan om juridische redenen niet worden genoemd. Wel is bekend dat het om een international gaat. -
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. -
Waarom we steeds vaker een lekke band hebben op vakantie
Auto's hebben steeds vaker een lekke band in het buitenland. Tien jaar geleden ging het in 20 procent van de pechgevallen in het buitenland om een lekke band, nu is dat 29 procent. Dat meldt de Belgische mobiliteitsorganisatie VAB.
-
Sadio Mané tekent bij Bayern München: ‘Ik zag mezelf daar meteen staan’
Na Frankrijk, Oostenrijk en Engeland vervolgt Liverpool-aanvaller Sadio Mané zijn loopbaan in Duitsland. De 30-jarige Senegalees heeft vandaag een contract voor drie seizoenen getekend bij Bayern München. Mané zou volgens Bild 15 miljoen euro per jaar gaan verdienen bij de ‘Rekordmeister’ van Duitsland. -
Vincent Janssen wordt dé grootverdiener van België, ook voor Toby Alderweireld ligt riant contract klaar
Met de nakende komst van Vincent Janssen - goed voor een jaarsalaris van liefst 2,5 miljoen euro netto - is de toon gezet. The sky is the limit voor Royal Antwerp FC, waar ook Toby Alderweireld straks een loon uit diezelfde orde van grootte kan opstrijken. -
PREMIUMMet video
Thomas Ouwejan geniet na van uitzinnig promotiefeest Schalke 04: ‘Aan alles merkte je de hunkering’
Thomas Ouwejan beleefde zaterdagavond het mooiste moment uit zijn voetbalcarrière. De 25-jarige linksback promoveerde met Schalke 04 naar de Bundesliga na een beslissingswedstrijd zonder weerga tegen St. Pauli. ,,Dit is de reden waarom ik hier naartoe ben gekomen.”