Luis Suárez haalt wederom uit: ‘Ronald Koeman heeft niet zo veel persoonlijkheid’
Luis Suárez heeft geen goed woord over voor Barcelona-trainer Ronald Koeman. De Uruguayaanse aanvaller die kampioen is geworden met Atlético Madrid baalt nog steeds van zijn vertrek uit Catalonië, de rol van de Nederlandse trainer zit hem daarin niet lekker.
De ex-aanvaller van FC Groningen en Ajax speelde sinds 2014 bij Barcelona, maar werd daar voorafgaand aan dit seizoen bedankt voor bewezen diensten. De club had hem niet meer nodig, Suárez moest per direct vertrekken, zo luidde de keiharde boodschap. De wraak van de Uruguayaan (die het totaal niet eens was met dat besluit) is zoet: hij werd kampioen met Atlético Madrid, mede door zelf uit te blinken. Na het behalen van de titel haalde hij al uit naar zijn ex-club, nu heeft hij daar nog een schepje bovenop gedaan.
In gesprek met het tv-programma El Partidazo de Copa ging het ook over zijn vertrek uit Catalonië. ,,Vooropgesteld: ik ben Barcelona dankbaar voor alles. Maar het is duidelijk dat de toenmalige president alles rondom mijn situatie in de media heeft geroepen, in plaats van mij gewoon te bellen... Toen ze wilden dat Lionel Messi langer bleef, belden ze mij om hem over te halen, ze belden Antoine Griezmann op. Maar waarom belden ze mij niet om te zeggen dat ik weg moest?”
Ook heeft Suárez geen goed woord over voor de handelswijze van trainer Koeman. ,,Ook hij kwam niet naar me toe om me te vertellen dat hij me niet meer nodig had, dat hij een ander soort spits zocht. Op een gegeven moment zei de trainer tegen me: “Als deze situatie morgen niet is opgelost, dan reken ik op je voor de volgende wedstrijd”. Op dat moment realiseerde ik me dat Koeman niet zo veel persoonlijkheid heeft. Het werd hem verteld van bovenaf.”
Bekijk hieronder onze video's over voetbal.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
samenvatting
Borussia Dortmund profiteert maximaal van misstap Bayern en heeft landstitel in zicht
-
Met samenvatting
Kampioen Manchester City laat punten liggen bij het Brighton van Jan Paul van Hecke en Joël Veltman
Manchester City heeft het seizoen in de Premier League voortgezet met een gelijkspel bij Brighton & Hove Albion. In een attractief duel werd het 1-1. -
Met samenvatting
Paris Saint-Germain worstelt zich dankzij doelpunt veelbesproken Messi naar elfde landstitel
Paris Saint-Germain is voor de 11de keer landskampioen van Frankrijk. Het sterrenensemble van Parijs had in Straatsburg genoeg aan een 1-1 gelijkspel. De veelbesproken Lionel Messi maakte de enige treffer van de bezoekers. -
PREMIUM
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
Drie op de tien Nederlanders rijden inmiddels op een elektrische fiets. Ook relatief jonge fietsers zijn overstag. Is dat nou goed nieuws? Want trappen met ondersteuning is toch lang niet zo gezond als jezelf verplaatsen op een gewone fiets? De Fietsersbond en een bewegingswetenschapper zetten op een rij wat de verschillen zijn. -
President van La Liga biedt excuses aan, winnend Real Madrid betuigt steun aan Vinícius Jr.
In een interview met ESPN heeft de president van La Liga, Javier Tebas, zijn excuses aangeboden. Hij deed dat aan Vinícius Jr., die afgelopen zondag het slachtoffer werd van racisme tijdens de wedstrijd tegen Valencia. Tebas bekritiseerde de Braziliaanse speler dat hij meerdere keren niet aanwezig was bij meetings.
-
Definitief: Vinícius Júnior niet geschorst, Spaanse VAR geschorst door voetbalbond
-
-
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
PREMIUMEnergierekening
Harmen: ‘Mijn huis had energielabel C, maar dat was misschien een beetje optimistisch’
Harmen Visser (28) uit Eindhoven heeft twee verschillende energiecontracten omdat dit voor hem voordeliger is. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.