Matthijs de Ligt en Cristiano Ronaldo gaan in kleedkamer uit hun dak na bekerwinst
Hoewel de landstitel er niet in zat dit seizoen, eindigt Matthijs de Ligt ook zijn tweede jaar bij Juventus niet met lege handen. Het winnen van de Coppa Italia werd uitbundig gevierd door de Oranje-international en zijn ploeggenoten.
Na de 2-1 overwinning in de finale tegen Atalanta Bergamo voor 43.000 toeschouwers in Reggio Emilia was het groot feest in de kleedkamer van de club die na negen landstitels op rij dit seizoen zijn meerdere moest erkennen in Internazionale. Met nog één wedstrijd te spelen in de Serie A, is het nog maar de vraag of De Ligt en co zich plaatsen voor de Champions League.
Die zorgen waren woensdagavond even vergeten na de bekerwinst. ,,Dankbaar dat ik deze prijs mag winnen ten overstaan van de fans‘’, postte De Ligt op zijn Instagram-account. Na het winnen van de landstitel vorig jaar en de Italiaanse Super Cup is de beker de derde prijs die hij als speler van Juventus verovert.
De Ligt had in de finale tegen Atalanta zijn handen vol aan zijn tegenstander Duvan Zapata. Hij herstelde zich echter van een moeizaam begin en kreeg in vrijwel alle kranten een (ruime) voldoende.
Pirlo
Of de bekerwinst genoeg is om trainer Andrea Pirlo in het zadel te houden, is nog de vraag. Zelf ziet de oud-speler genoeg perspectief. ,,De club zal beslissen of ik blijf, maar ik wil graag doorgaan omdat ik graag coach en ik hou van deze club die me zoveel voldoening heeft gegeven. Mijn doel is om door te gaan.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
-
Ex-vriendin doet aangifte tegen Manchester United-aanvaller Antony wegens mishandeling
De ex-vriendin van Manchester United-aanvaller Antony heeft aangifte tegen hem gedaan wegens huiselijk geweld, mishandeling en bedreiging. Dat meldden Braziliaanse media dinsdag. -
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
Hans de Vries (40) uit Amsterdam woont in een studio en is op sommige vlakken afhankelijk van zijn VvE. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
Met samenvatting
Mark van Bommel viert feest na zinderende ontknoping in België: Alderweireld schiet Antwerp naar titel
Een ongekende ontknoping in België heeft het Royal Antwerp FC van trainer Mark van Bommel de landstitel opgeleverd. De oudste club van het land leek het bij Racing Genk helemaal te verspelen, maar Toby Alderweireld scoorde diep in blessuretijd: 2-2. Door de nederlaag van Royale Union Saint-Gilloise tegen Club Brugge (1-3) ging de Belgische titel voor het eerst sinds 1957 naar Antwerp. -
PREMIUM
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen.
-
Dugarry haalt uit naar Lionel Messi na uitspraken over Paris Saint-Germain-tijd: ‘Zijn opmerkingen zijn onbegrijpelijk’
-
-
-
De Ligt verslaat De Roon, Hateboer en Lammers en pakt Italiaanse beker met Juve
Juventus heeft het teleurstellende seizoen nog enigszins kunnen redden door de Italiaanse beker voor de veertiende keer te winnen. De ploeg van Matthijs de Ligt versloeg het Atalanta Bergamo van Marten de Roon, Hans Hateboer en Sam Lammers in de Coppa Italia met 1-2. -
Euforie bij Antwerp: hossende spelers bedanken Noa Lang en slopen trofee tijdens kampioensfeest
De trofee die hoort bij de Belgische landstitel heeft het feest van de spelers van Antwerp FC niet overleefd. Tussen de hossende voetballers op het podium in het stadion Bosuil schoot het bovenste gedeelte van de beker los. Sommige spelers gebruikten dit deel daarna als een soort hoedje.